fot. ESL/Adela Sznajder

ESL MP: Kontynuujemy piąty tydzień w CS:GO. Dziś dwa dwumecze

Wczoraj Team Kinguin i x-kom team podzieliły się punktami w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski, a dziś czekają nas kolejne potyczki w fazie zasadniczej w Counter-Strike: Global Offensvie. Najpierw pojedynki stoczą tomorrow.gg i PACT, a następnie n0_0rg zmierzy się z PRIDE.

W ligowej tabeli tomorrow.gg i PACT sąsiadują ze sobą, ale kiedy przyjrzymy się bliżej, to widać, że zespół Kacpra „darko” Ściery jest w dużo lepszej sytuacji. Pierwsza z wymienionych formacji ma bowiem na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo, zaś druga może pochwalić się trzema wygranymi. Dodatkowo PACT ma za sobą więcej meczów z bardziej wymagającymi rywalami.

O 20:30 na serwerze spotkają się natomiast n0_0rg i PRIDE. W tym przypadku faworyt może być tylko jeden. Były zespół Delusion Teamu póki co w ESL Mistrzostwach Polski radzi sobie, mówiąc najmniej dobitnie, bardzo słabo. n0_0rg po ośmiu rozegranych mapach ma na swoim koncie… dokładnie zero punktów. Przebudowany skład PRIDE radzi sobie natomiast lepiej niż się spodziewano, dzięki czemu w tym momencie zajmuje miejsce w górnej części tabeli.

Dzisiejszy harmonogram przedstawia się następująco:

16 kwietnia
18:00 tomorrow.gg vs PACT BO1
19:00 PACT vs tomorrow.gg BO1
20:30 n0_0rg vs PRIDE BO1
21:30 PRIDE vs n0_0rg BO1

Transmisja z 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO dostępna będzie w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl. Po aktualne informacje na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nerchio

Nerchio: Spodziewam się przegrać najwyżej 6-7 meczów

Już w ten weekend w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się targi Good Game, których jedną z atrakcji będą zawody Red Bull Nerchio vs 100. W ramach tego...