Hanwha Life Esports

ROX Tigers to od teraz Hanwha Life Esports

Czas ROX Tigers na koreańskiej scenie League of Legends dobiegł końca. Zespół Gwona „Sangyoona” Sang-yuna od teraz będzie nosił zupełnie nową nazwę: Hanwha Life Esports. Keya i kompanów zobaczymy w nowej drużynie najwcześniej w rundzie letniej LCK 2018.

Na scenie LoL-a Tygrysy zadebiutowały w roku 2014, jeszcze jako HUYA Tigers. Niespełna rok później zawodnicy już pod nazwą KOO Tigers zdobyli wicemistrzostwo świata, przegrywając z SK telecom T1 1:3. Rok później po ostatniej już zmianie nazwy ponownie ulegli SKT T1 podczas Worlds, tym razem w półfinale. Tuż po zakończeniu MŚ 2016 super skład „Tygrysów” rozpadł się, a włodarze pozyskali zupełnie nową piątkę. Nowy skład ROX nie zdołał jednak nawet zakwalifikować się do play-offów LCK w przeciągu trzech ostatnich splitów.

Mimo rozstania z dywizją League of Legends ROX Gaming nie zamierza na dobre zniknąć ze sceny esportowej. W dalszym ciągu działać będą dwie inne formacje ROX – Dragons (dywizja Tekkena7) oraz Armadas (dywizja Vainglory). Więcej o zmianie w barw Tygrysów znajdziecie w oświadzeniu ROX Tigers na Facebooku. Fanpage nowej drużyny Lavy i kolegów znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Kontynuujemy piąty tydzień w CS:GO. Dziś dwa dwumecze

Wczoraj Team Kinguin i x-kom team podzieliły się punktami w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski, a dziś czekają nas kolejne potyczki w fazie zasadniczej...