fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Startuje druga kolejka 3. sezonu PLE, na początek Team Kinguin i Izako Boars

Inauguracyjna kolejka Polskiej Ligi Esportowej obfitowała w remisy – aż trzy z czterech rozegranych wówczas spotkań kończyły się podziałem punktów. Teraz jednak wszyscy uczestnicy będą mieć kolejną szansę na powiększenie swojej zdobyczy, bowiem dziś startuje druga seria starć.

Tak jak przed tygodniem, tak i teraz odbędą się cztery pojedynki, gdyż pauzować będą aktualny lider, adwokacik, oraz PRIDE i Pompa Team. Pracowity okres czeka natomiast Izako Boars, które zainauguruje drugą kolejkę meczem z Teamem Kinguin, zaś dzień później podejmie x-kom team. Do gry wejdzie także AGO Esports – rywalem Damiana „Furlana” Kisłowskiego i spółki będzie SEAL Esports.

Harmonogram drugiej serii spotkań prezentuje się następująco:

16 kwietnia
18:00 Team Kinguin vs Izako Boars BO2
20:00 Codewise Unicorns vs PACT BO2
17 kwietnia
18:00 x-kom team vs Izako Boars BO2
20:00 AGO Esports vs SEAL Esports BO2

Wszystkie mecze oglądać będzie można pod tym adresem. Etap ligowy 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO potrwa do 12 czerwca, a następnie 23 i 24 czerwca cztery najlepsze formacje wezmą udział w lanowych play-offach, które odbędą się podczas GameON w Kielcach.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski puchar

Wracają zmagania ESL MP w LoL-a! Egamink i ProXima na start 5. tygodnia

European Masters to nie jedyny turniej, podczas którego dzisiaj będziemy mogli obejrzeć w akcji naszych rodaków. O godzinie 19:00 rozpocznie się piąty...