Hatchý
fot. facebook.com/hatchyeuw

Millenium w play-offach EU Masters. Zespół Hatchý’ego lepszy od Teamu Atlantis

Drugie zwycięstwo Millenium w European Masters. Podopieczni Adriana „Hatchý’ego” Widery po dość długiej przeprawie zdołali pokonać Team Atlantis i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie B. Co więcej, taki rezultat gwarantuje reprezentantom Francji również awans do play-offów oraz dość dużą szansę na pierwsze miejsce zestawienia na koniec fazy zasadniczej.

Team Atlantis 0:1
Millenium

Na rozwój akcji musieliśmy się jednak trochę naczekać. Przez pierwsze 20 minut wymiana ognia co jakiś czas między drużynami skutkowała wahaniem przewagi w złocie to jedną, to w drugą stronę. Żadna ze stron nie zdobyła również Rift Heralda, który mógłby mocno przyspieszyć przebieg spotkania. Akcja zyskała tempa dopiero w 26. minucie, gdy Millenium zdobyło pierwszego Barona. Ze wzmocnieniem fioletowej bestii podopieczni Hatchý’ego zniszczyli wieże wewnętrzne, lecz budowle przy inhibitorze wciąż stały. Dopiero w 36. minucie po zabiciu drugiego Nashora Millenium było w stanie otworzyć drogę do bazy rywali, a po wygranej walce i quadra killu dla Neona, Słowak i kompani mogli dopiąć formalności.

Już za kilka minut starcie dwóch formacji z Polakami w składach – Penguins oraz Illuminar Gaming. Zespół Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego podejmie mistrzów ESL Mistrzostw Polski w walce o pierwsze punkty w grupie A. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Po więcej informacji zapraszamy Was do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rascal i KyKy opuszczają Dallas Fuel

Mimo że trzeci etap Overwatch League rozpoczął się dopiero niedawno, Dallas Fuel zdecydowało się na daleko idące zmiany personalne. W ich wyniku z eki...