fot. Quake Open League

Otwarto zapisy do Quake Open League

Kilka dni temu poznaliśmy bardziej szczegółowy kalendarz tegorocznych turniejów i imprez w Quake Champions. Znalazło się w nim m.in. miejsce dla Quake Open League, które dotychczas było tworem dość enigmatycznym. To już jednak przeszłość, bo wreszcie poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat tychże rozrywek.

Ligowe rozgrywki odbywać się będą co miesiąc, zaś na każdą z edycji przewidziano łączną pulę nagród w wysokości 2,2 tysiąca dolarów. Wszyscy chętni podzieleni zostaną na dwie kontynentalne dywizje – europejską oraz północnoamerykańską – a potem także i na zależne od prezentowanego poziomu ligi.

Zapisy do Quake Open League zostały już otwarte – wszyscy zainteresowani mogą zgłosić swoją gotowość na przeznaczonym do tego kanale Discord, który znajduje się pod tym adresem. Rozgrywane w ramach ligi mecze transmitowane będą na oficjalnym kanale Quake Champions na Twitchu.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 tuż za podium rankingu HLTV, Virtus.pro znów o oczko w dół

Jak każdego tygodnia, także i tym razem serwis HLTV wita nas kolejnym notowaniem swojego rankingu drużyn CS:GO. Tym razem obyło się bez większych rosz...