fot. ESL/Adela Sznajder

ESL MP: Dwukrotny comeback PACT, PRIDE z kompletem punktów

Za nami kolejne cztery spotkania rozgrywane w ramach piątego tygodnia zmagań 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Komplet punktów trafił w ręce reprezentantów PACT oraz PRIDE. Formacja Kacpra „darko” Ściery dwukrotnie pokonała tomorrow.gg, natomiast ekipa Macieja „Luza” Bugaja okazała się lepsza od n0_0rg.

Reprezentanci tomorrow.gg przeważali od samego początku spotkania na Mirage’u i wszystko wskazywało na to, że błyskawicznie dojdzie do jego rozstrzygnięcia. Początkowo ospali rywale przebudzili się jednak w drugiej połowie meczu i stopniowo zmniejszali gigantyczną przewagę. Mateusz „jrz” Jarosz i jego koledzy z drużyny mieli wyraźne problemy z dowiezieniem zwycięstwa do końca. PACT rzutem na taśmę wyrównało, a chwilę później dorzuciło dwa kolejne punkty, by ostatecznie triumfować. Niemal identyczny scenariusz zaprezentowano nam w pojedynku na Trainie. Gracze tomorrow.gg całkowicie zdominowali swoich oponentów w pierwszej odsłonie starcia, by – po zmianie stron – pozwolić na doprowadzenie do wyrównania. PACT dokonało niemal niemożliwego i wygrało tym samym wynikiem.

PRIDE przyszło zmierzyć się z n0_0rg, czyli drużyną, która jak do tej pory nie zwyciężyła w żadnym swoim spotkaniu. Co jednak zaskakujące, na początku starcia na Mirage’u lepiej prezentowali się właśnie byli gracze Delusion. Im bliżej było jednak do końca spotkania, tym bardziej rozkręcała się ekipa Konrada „EXUSA” Jeńczenia. Popularne Orły zwyciężyły ostatecznie wynikiem 16:13. Pojedynek na Cache’u nie był już tak wyrównany. PRIDE, choć nie bez problemów, triumfowało w pierwszej odsłonie pojedynku, a już po zmianie stron wrzuciło szósty bieg i – nie pozwalając sobie na utratę choć jednej rundy – zwyciężyło 16:7.

Wyniki poniedziałkowych spotkań prezentują się następująco:

16 kwietnia
18:00 tomorrow.gg 14:16 PACT Mirage
19:00 PACT 16:14 tomorrow.gg Train
20:30 n0_0rg 13:16 PRIDE Mirage
21:30 PRIDE 16:7 n0_0rg Cache

Kolejne spotkania 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO już w czwartek. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Otwarto zapisy do Quake Open League

Kilka dni temu poznaliśmy bardziej szczegółowy kalendarz tegorocznych turniejów i imprez w Quake Champions. Znalazło się w nim m.in. miejsce dla Quake...