fot. AGO/Krystian Pilawa

Kinguin i AGO kontynuują grę o SL i-League Season 5, zagrają także Pompa i PRIDE

Wczoraj AGO Esports oraz Team Kinguin rozegrały swoje pierwsze mecze podczas eliminacji do StarLadder i-League StarSeries Season 5 i dziś kontynuują walkę o wyjazd do Kijowa. A to nie wszystko, co przyniesie nam wtorek, gdyż swoje pojedynki rozegrają również Pompa Team i PRIDE.

W o wiele lepszych humorach do drugiego dnia kwalifikacji przystąpią gracze AGO, którzy po ciężkiej przeprawie poradzili sobie ostatecznie z eXtatus i w drugiej serii zmierzą się z Windigo Gaming. Tyle samo szczęścia nie miało Kinguin – Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka okazali się słabsi od GODSENT i dziś powalczą o swój dalszy byt z inną szwedzką formacją, Red Reserve.

Obie wspomniane wyżej polskie drużyny wystąpią także w innych spotkaniach, związanych tym razem z mniej prestiżowymi turniejami online. Podobnie sprawa ma się w przypadku PRIDE, które mimo ubiegłotygodniowej porażki kontynuuje grę w Fusion.bet Masters i tym razem podejmie GODSENT. Z kolei Pompa wciąż liczy na awans na lanowe finały Legend Series, ale by to osiągnąć potrzebuje m.in. dzisiejszego zwycięstwa z Quantum Bellator Fire.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

17 kwietnia
13:00 AGO Esports vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
16:00 GODSEN vs PRIDE BO3 transmisja
17:00 Red Reserve vs Team Kinguin BO3
17:05 Pompa Team vs Quantum Bellator Fire BO2 transmisja
18:00 Team Kinguin vs eXtatus BO3 transmisja
20:00 Windigo Gaming vs AGO Esports BO3
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: roca i a2z w dignitas, shinobi trenerem

Trochę to trwało, ale Team Dignitas przybywa wreszcie do nas z oficjalnym oświadczeniem. Organizacja potwierdziła właśnie pozyskanie dwóch nowych zawo...