Delord

Hitowe spotkania w ESL Mistrzostwach Polski w LoL-a

Wczoraj zwycięstwa w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski dopisali reprezentanci ProXima Gaming oraz E-Blue Digital Paradox. Dzisiejszego wieczoru będziemy natomiast mogli emocjonować się dwoma ostatnimi starciami piątego tygodnia, w których zobaczymy wszystkie cztery znajdujące się w górnej części tabeli drużyny.

W pierwszym pojedynku ujrzymy Team Same Mordeczki oraz Szatę Maga. Obydwie formacje znajdują się aktualnie ex aequo na drugiej lokacie w zestawieniu ESL MP, posiadając po trzy zwycięstwa i po jednej porażce. Zarówno TSM, jak i Szata Maga prezentują ostatnimi czasy podobny poziom, ale to Inspired i jego kompani wydają się być bardziej zmotywowani i zdeterminowani do wspólnej gry, podczas gdy z obozu Teamu Same Mordeczki pojawiały się już przesłanki o niezbyt dobrej atmosferze w składzie.

Zaraz po zakończeniu pierwszego meczu na wirtualnej arenie pojawią się zawodnicy Illuminar Gaming oraz Teamu Ascent. Oczywiście, faworytem tego pojedynku jest iHG, które na polskiej scenie radzi sobie nad wyraz dobrze, ale ostatnie wyniki formacji w European Masters mogą wpłynąć na nastawienie podopiecznych Veggiego. To najlepszy moment dla Ascent, aby zaskoczyć wszystkich i upokorzyć Illuminar Gaming, ale z całą pewnością będzie to twardy orzech do zgryzienia.

Harmonogram drugiego dnia piątego tygodnia 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski:

Wtorek, 17 kwietnia 2018
19:00 Team Same Mordeczki vs Szata Maga Bo3
21:00 Illuminar Gaming vs Team Ascent Bo3

Mecze 16. sezonu ESL MP w LoL-a będziecie mogli obejrzeć standardowo w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, kiedy ruszy spotkanie Teamu Same Mordeczki z Szatą Maga. Pełny harmonogram rozgrywek oraz obecną klasyfikację grupową znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Gaming

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej European Masters!

Wczorajszego wieczoru zakończył się przedostatni dzień fazy grupowej wiosennej rundy European Masters 2018. Minionej nocy do fazy pucharowej awans uzy...