IceBeasto
fot. ESL/Kelly Kline

EU Masters: Czy uczniowie przerośli mistrza? Już dziś mecz iHG z Millenium!

Wczoraj zostały rozegrane pierwsze ćwierćfinały EU Masters. O awans do półfinału walczyły Ninjas in Pyjamas z Origen oraz MAD Lions z KlikTech. Zespół Henrika „Froggena” Hansena miał niemałe problemy z pokonaniem NiP, lecz ostatecznie udało mu się sięgnąć po zwycięstwo. Znacznie łatwiej poszło formacji Oskara „Selfmade’a” Boderka, która po szybkim i jednostronnym 2:0 odprawiła z kwitkiem reprezentantów Bałkanów.

Dzięki tym wygranym Origen oraz MAD Lions razem z miejscem w czołowej czwórce zawodów zapewniły sobie możliwość występu przed brytyjską publicznością. Przypominamy, że półfinały oraz finał EU Masters zostaną rozegrane w Haymarket Theatre w Leicester.

Wyniki pierwszych ćwierćfinałów EU Masters

Sobota, 21 kwietnia 2018
18:00 Origen 2:1 Ninjas in Pyjamas Bo3
21:00 MAD Lions 2:0 KlikTech Bo3

Przed nami dwa ostatnie mecze ćwierćfinałowe. Najpierw do walki staną pierwsza formacja grupy A oraz wicelider zbioru C – odpowiednio GamersOrigin i exceL eSports. Tuż po tym starciu w akcji zobaczymy Illuminar Gaming. Marcin „IceBeasto” Lebuda i kompani podejmą Millenium prowadzone przez Adriana „Hatchý’ego” Widerę – byłego trenera IceBeasto i spółki jeszcze z czasów Kinguin. Zdaniem wielu faworytami do zwycięstwa są podopieczni Hatchý’ego, lecz iHG z pewnością jest w stanie sprawić miłą niespodziankę swoim fanom.

Niedziela, 22 kwietnia 2018
18:00 GamersOrigin vs exceL eSports Bo3
21:00 Millenium vs Illuminar Gaming Bo3

Dzisiejsze mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Spotkania komentować dla Was będą Michał „Avahir” Kudliński i Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Po więcej informacji na temat EU Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej między innymi dotychczasowe wyniki wszystkich meczów oraz drabinkę play-offów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Masters: Astralis vs Fnatic – statystyki graczy

Zespół Fnatic nie ustrzelił swoistego hat-tricka i nie wygrał trzeciego z rzędu lana, na którym przyszło mu wystąpić. Szwedzka formacja w półfinale Dr...