Nerchio
fot. Red Bull/Paweł Truchan

Nerchio bez straty punktu kończy maraton na targach Good Game

Nikt nie zdołał pokonać Artura „Nerchio” Blocha w podwarszawskim Nadarzynie. Wyzwanie Red Bull Nerchio vs 100 zakończyło się pełnym sukcesem czempiona, który pokonał stu śmiałków, a także wygrał finałowy showmatch z udziałem komentatora imprezy, Igora „Indy’ego” Kaczmarka. Choć za zwycięstwo z Nerchio do zdobycia był tysiąc złotych, to uczestnicy skuszeni perspektywą szybkiego zarobku nie byli w stanie zagrozić rozgrywającemu maraton przeciwnikowi. Nie pomogło także zmęczenie Artura Blocha i dodatkowa pomoc w postaci monitora dającego podgląd na widok Nerchio.

Trzeci i ostatni dzień imprezy rozpoczął się od stanu 68-0 na korzyść Nerchio. W niedzielę nikt nie zdołał faktycznie zagrozić zawodnikowi Red Bulla, który ani razu nie znalazł się w tarapatach. Po 32 gładkich zwycięstwach spotkał się z jeszcze jednym przeciwnikiem, już poza właściwym konkursem. Indy, spośród wszystkich rywali Nerchio, mógł pochwalić się najwyższą aktualną rangą na międzynarodowym Ladderze, ale i to nie wystarczyło, by pokonać osłabionego Nerchio.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IceBeasto

EU Masters: Czy uczniowie przerośli mistrza? Już dziś mecz iHG z Millenium!

Wczoraj zostały rozegrane pierwsze ćwierćfinały EU Masters. O awans do półfinału walczyły Ninjas in Pyjamas z Origen oraz MAD Lions z KlikTech. Zespół...