Fenon i qater dołączają do EVOLVE by ITHardware.pl

Konrad „Fenon” Srębacz to zawodnik, którego na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy mogliśmy już oglądać m.in. w barwach noMercy i Solaris Esports. Dziś 22-letni zawodnik ponownie zdecydował się na zmianę przynależności klubowej i od teraz reprezentować będzie barwy EVOLVE by ITHardware.pl.

Ostatnie miesiące były dla Srębacza dość pracowite. W listopadzie dołączył on do ProXima Gaming, z którą jednak nie osiągnął większych sukcesów, dlatego też kilka miesięcy temu on i jego ówcześni koledzy wylądowali na bezrobociu. Fenon długo próbował złożyć nowy skład, ale starania te nie przynosiły rezultatów, wobec czego dołączył teraz do EVOLVE. Wraz z nim zespół ten zasilił Konrad „qater” Ślusarz, czyli inny były gracz ProXimy.

Jednocześnie z ekipą pożegnali się Paweł „heniek2k” Pietraszewski i Artur „nichu” Niszczak. Tego pierwszego wyeliminowały problemy zdrowotne, drugi zaś stał się ofiarą przeciętnych wyników. Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu EVOLVE walczyło o awans do ESL Mistrzostw Polski za pośrednictwem ESEA Open, ale końcowa porażka z ALSEN-Teamem sprawiła, że formacja ta przynajmniej na jakiś czas musi zapomnieć o grze w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

W tej sytuacji skład EVOLVE by ITHardware.pl prezentuje się następująco:

  • Piotr „besburger” Beser
  • Filip „blink” Darecki
  • Dawid „mtqq” Pogorzelski
  • Konrad „Fenon” Srębacz
  • Konrad „qater” Ślusarz
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FORG1VEN

FORG1VEN wróci na scenę najwcześniej w 2019 roku

Mimo że obecnie występuje w Origen, Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou zapowiedział nieobecność na profesjonalnej scenie LoL-a jeszcze przez jakiś czas...