PRIDE zagra z tomorrow.gg, n0_0rg z PACT – czas na kolejne mecze ESL MP w CS:GO

Na szósty tydzień zmagań w fazie grupowej 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive składać się będą tylko dwa pojedynki. Oba rozegrane zostaną już dziś wieczorem.

Jako pierwsi w szranki staną podopieczni PRIDE oraz tomorrow.gg. Choć obie formacje rozegrały tyle samo map, to znajdują się w dwóch zupełnie różnych sytuacjach. Maciej „Luz” Bugaj i jego kompani mają na swoim koncie sześć zwycięstw i dwie porażki, podczas gdy ekipa Macieja „destroja” Deorockiego triumfowała zaledwie raz, przez co aktualnie znajduje się w strefie spadkowej.

Po zakończeniu pierwszej batalii przyjdzie czas na drugą, w której zobaczymy byłych reprezentantów Delusion Teamu oraz PACT. n0_0rg jest „czerwoną latarnią” ESL Mistrzostw Polski – zajmuje ostatnią lokatę w tabeli i wciąż nie wygrało choćby jednego spotkania. PACT radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Kacper „darko” Ściera i spółka mają na swoim pięć zwycięstw i tyle samo porażek, co (przynajmniej na ten moment) gwarantuje im miejsce w play-offach 16. sezonu.

Dzisiejszy harmonogram przedstawia się następująco:

23 kwietnia
19:00 tomorrow.gg vs PRIDE BO1
20:00 PRIDE vs tomorrow.gg BO1
21:00 n0_0rg vs PACT BO1
22:00 PACT vs n0_0rg BO1

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja dzisiejszych starć rozpocznie się o godzinie 19:00. Pełny harmonogram, składy wszystkich drużyn oraz inne informacje dotyczące ESL MP znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza grupowa ESL MP coraz bliżej końca! Przed nami szósty tydzień zmagań

Po maratonie zmagań w ramach European Masters wracamy na polską scenę League of Legends. Przed nami kolejna dawka emocji związana z ESL Mistrzostwami...