Zakończono ćwierćfinały w Overwatch i League of Legends

T-Mobile Liga Akademicka wchodzi w decydującą fazę. W zawodach w League of Legends i Overwatch pozostały już tylko cztery drużyny, a na placu boju w StarCraft 2 utrzymuje się jeszcze szesnastu zawodników. Już w tym tygodniu na kampusie Politechniki Wrocławskiej odbędzie się wielki finał turnieju w LoL. Poznamy także zwycięzców rozgrywek w pozostałych dwóch dyscyplinach, choć te odbędą się już za pośrednictwem Internetu.

Overwatch

Ćwierćfinały
17.04 Konstruktorzy 4:0 Rekiny BO4
18.04 Byki 1:3 Herosi BO4
17.04 Jagiellonowie 1:3 Smoki BO4
18.04 AGHresorzy 4:0 Wikingowie BO4

Ćwierćfinały T-Mobile Ligi Akademickiej w Overwatch okazały się dość jednostronne. Dwa mecze zakończono wynikiem 4:0, a do półfinałów gładko awansowali Konstruktorzy i AGHresorzy. Nieco bardziej wyrównane były starcia, z których zwycięsko wyszli Herosi i Smoki. Reprezentanci Politechniki Warszawskiej i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zmierzą się ze sobą w pierwszym półfinale, a później zagrają zawodniki z Politechniki Krakowskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

League of Legends

ćwierćfinały
19.04 Górnicy 2:0 Golemy BO3
19.04 Tyranozaury 2:0 Krasnoludy BO3
20.04 Inżynierzy 2:0 Informatycy BO3
20.04 AGHenci 0:2 Lwy BO3

W League of Legends ani jeden mecz nie zakończył się wynikiem innym, niż 2:0. Już wkrótce rozegrane zostaną półfinały, które wyłonią dwie drużyny biorące udział w wielkim finale na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej. Do walki o tytuł mistrzowski przystąpią reprezentanci Politechniki Śląskiej, Politechniki Wrocławskiej, Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Gdańskiej.

StarCraft 2

Play-offy w StarCraft 2 rozpoczną się już w poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 18:00. Wśród faworytów do zdobycia złota w turnieju zalicza się m.in. Szymona „Guru” Nieciąga, Sebastiana „Rodzyna” Leszczyńskiego, Szymona „Ziggy’ego” Filipka czy Mikołaja „Jade’a” Andrzejaka.

Aktualne informacje na temat T-Mobile Ligi Akademickiej znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej rozgrywek, która znajduje się pod tym adresem. Warto odwiedzić również fanpage ligi na Facebooku.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE zagra z tomorrow.gg, n0_0rg z PACT – czas na kolejne mecze ESL MP w CS:GO

Na szósty tydzień zmagań w fazie grupowej 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive składać się będą tylko dwa pojedynki. Ob...