fot. ESL

morelz nie jest już zawodnikiem PRIDE

Ponad dwuletnia przygoda Piotra „morelza” Taterki z PRIDE dobiegła końca. Dziś oficjalnie ogłoszono bowiem, że zawodnik, który od dwóch miesięcy znajdował się poza składem pierwszej drużyny, definitywnie rozstał się z organizacją.

W swojej karierze Taterka występował m.in. w ALSEN-Teamie, ATB Gaming oraz Teamie Refuse, zaś w marcu 2016 roku dołączył do PRIDE. To właśnie z tym zespołem odnosił on największe sukcesy, sięgając m.in. po triumf w pierwszym sezonie Polskiej Ligi Esportowej, dwóch edycjach Pucharu Polski Cybersport oraz na międzynarodowych zawodach Legends Cup. Pod koniec ubiegłego roku on i jego ówcześni koledzy mieli także okazję wystąpić na europejskim Minorze, gdzie odpadli jednak już w fazie grupowej.

Niemniej dwa miesiące temu morelz wylądował na ławce rezerwowych, chociaż teraz potwierdził, że sam zdecydował się na taki krok: – Decyzję podjąłem sam, że chce się odsunąć od składu, miałem po prostu swoje powody, jednak szybko wracam, żeby znowu zrobić coś fajnego – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, 23-latek otrzymał już pewne oferty, w tym nawet jedną z zagranicy. Jednakże na ten moment dokładna przyszłość Polaka pozostaje nieznana.

W tej sytuacji skład PRIDE prezentuje się następująco:

  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Maciek „Luz” Bugaj
  • Tomasz „ToM223” Richter
  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Gabriel „gab” Jaroszuk
  • Adrian „Zorineq” Kołodziejski – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

repo: Będę mógł pierwszy raz w życiu w stu procentach poświęcić się CS-owi

Nie tylko Maciej "Luz" Bugaj był naszym rozmówcą podczas Good Game Expo w Nadarzynie. Karol "repo" Cybulski także odpowiedział na kilka pytań , które...