fot. DreamHack/Adela Sznajder

Astralis wystąpi na ESL One Cologne 2018

Poznaliśmy szóstą już ekipę, która na początku lipca powalczy o triumf w ESL One Cologne 2018. Okazało się nią duńskie Astralis, które zaledwie wczoraj mogło świętować zwycięstwo odniesione podczas DreamHack Masters Marseille 2018.

Z piekła do nieba – tak można w skrócie opisać jak dotychczas przebiegał rok 2018 w wykonaniu Duńczyków. Jeszcze w styczniu podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena kompletnie zawiedli oczekiwania swoich kibiców i podczas ELEAGUE Major Boston 2018 odpadli już w fazie grupowej z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie. Krótko po tym blamażu z drużyną pożegnał się Markus „Kjaerbye” Kjærbye, którego miejsce zajął Emil „Magisk” Reif. To właśnie dzięki pomocy 20-latka skandynawska formacja w marcu dotarła do półfinału Intel Extreme Masters Sydney 2018, zaś wczoraj sięgnęła po mistrzowskie trofeum w Marsylii.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Cloud9 FaZe Clan
Fnatic G2 Esports SK Gaming

W sumie udział w ESL One Cologne 2018, które odbędzie się między 3 a 8 lipca w Kolonii, weźmie szesnaście drużyn. Wszystkie one powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów. Wywalczonego przed rokiem tytułu bronić będzie SK Gaming.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dust2 pojawi się już na IEM Sydney 2018!

Dwa dni temu Valve zaskoczyło wszystkich i postanowiło usunąć Cobblestone'a z puli map turniejowych, wstawiając w jego miejsce odrestaurowanego Dusta2...