Dust2 pojawi się już na IEM Sydney 2018!

Dwa dni temu Valve zaskoczyło wszystkich i postanowiło usunąć Cobblestone’a z puli map turniejowych, wstawiając w jego miejsce odrestaurowanego Dusta2. Wówczas pozostawało jedno pytanie – kiedy oficjalnie dane nam będzie zobaczyć legendarną arenę na lanie? I właśnie otrzymaliśmy na nie odpowiedź.

Włodarze ESL ogłosili bowiem, że Dust2 powróci już podczas Intel Extreme Masters Sydney 2018, które odbędzie się między 1 a 6 maja. Oznacza to, że gracze będą mieli tylko dwa tygodnie, by przygotować zupełnie nowe taktyki. Jednocześnie potwierdzono też, że Cobblestone’a nie zobaczymy również podczas lanowych finałów siódmego sezonu ESL Pro League. te z kolei rozegrane zostaną 14-20 maja w Dallas.

Po raz ostatni Dust2 na wielkiej imprezie pojawił się 27 stycznia 2017 roku. Wówczas to Szwedzi z Fnatic pokonali 16:7 wschodnioeuropejskie Gambit Esports, przypieczętowując tym samym swój awans do półfinału ELEAGUE Major Atlanta 2017.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Corsair K63 Wireless – kompaktowa klawiatura w wersji bezprzewodowej

Rok temu miałem możliwość przetestowania przewodowej klawiatury Corsair K63. Dzisiaj przedstawię wam moją opinię o jej bezprzewodowej wersji. W samym...