fot. ESL

Już w piątek startuje faza grupowa ESL MP w FIFA 18

Poznaliśmy wszystkich 32 uczestników fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. Po zakończonych kwalifikacjach wyłoniono 28 zawodników, którzy dołączyli do czterech zaproszonych wcześniej graczy. Już w piątek wszyscy zostaną rozstawieni w dwóch szesnastoosobowych grupach rozgrywanych w systemie szwajcarskim. Do niedzielnej fazy finałowej awansuje połowa z nich.

Z każdego z siedmiu otwartych turniejów kwalifikacyjnych do fazy grupowej awansowało po czterech graczy. Wśród nich znaleźli się m.in. El Polako, cyanide, BoGyyS , Wirtuoz, bejott, Michal-22PL, natsu, LisekHD czy Lukster. Zaproszenie wcześniej otrzymali Milosz93, damie, mrn i Riptorek. 

Zaproszeni: Milosz93 mrn damie Riptorek
Kalifikacje #1: Lukster ParisePL Kalan Baszczyk
Kalifikacje #2: natsu kowalll Kacz03 LisekHD
Kalifikacje #3: Wirtuoz Titko bejott Michal-22PL
Kalifikacje #4: Waski966 Tsubasaozora95 Piko BoGyyS
Kalifikacje #5: DanilusDC Laueritto GW Kal.
Kalifikacje #6: seVen cyanide DawidPLx999 backkeysky
Kalifikacje #7: Zajaczeeek bartillosorc tony_gdansk I El Polako I

W piątek o godzinie 19:00 poznamy wyniki losowania obu grup. Następnie uczestnicy rozpoczną rywalizację w systemie szwajcarskim. Pierwszego dnia do kolejnej fazy awansuje łącznie czterech zawodników, po dwóch z obu grup, którzy wygrają po trzy mecze. Następnego dnia, w sobotę, odbędą się pozostałe mecze i tym samym wyłonieni zostaną kolejni zawodnicy awansujący do etapu decydującego.

Szesnastu najlepszych graczy z fazy grupowej w niedziele weźmie udział w fazie finałowej. Tam tylko jedno zwycięstwo będzie ich dzielić od awansu do ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski.

Grupy, po wylosowaniu, dostępne będą na stronie ESL Play:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Snappi i JUGi kosztowali OpTic około 500 000 dolarów?

Od wczoraj sporo mówi się o transferach, do których doszło na linii Heroic–OpTic Gaming, a w wyniku których z pierwszej drużyny do drugiej m stałe prz...