fot. AGO Esports/Krystian Pilawa

TyLoo vs AGO – pierwszy półfinał Qi Invitational już o 10:00

AGO Esports we wtorek zapewniło sobie awans do play-offów Qi Invitational i dziś rozpocznie walkę w decydującej fazie turnieju rozgrywanego w Belgradzie. W półfinale na drodze Polaków staną podopieczni TyLoo.

Półfinałowa potyczka z udziałem Polaków wystartuje o 10:00. Nie ulega wątpliwości, że TyLoo nie będzie łatwym rywalem, a najlepiej świadczyć może o tym fakt, że w większości chińska formacja w fazie grupowej z kwitkiem odprawiła BIG. Polacy będą jednak żądni rewanżu za porażkę poniesioną jakiś czas temu w półfinale StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing 2018. Po drugiej stronie drabinki o awans do wielkiego finału walczyć będą natomiast gracze Valiance & Co oraz GODSENT, zaś ich mecz rozpocznie planowo o 13:30.

Pełny harmonogram dzisiejszych meczów przedstawia się następująco:

26 kwietnia

Półfinał

10:00 AGO Esports vs TyLoo
BO3
13:30 Valiance & Co vs GODSENT
BO3

Mecz o 3. miejsce

17:00 TBD vs TBD
BO3

Wielki finał

17:00 TBD vs TBD
BO3

Zachęcamy do zapoznania się z naszą tekstową relacją z turnieju Qi Invitational. Anglojęzyczna transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale Thunder Media na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Furlan AGO Esports

TyLoo rywalem AGO w półfinale Qi Invitational

Po dwóch dniach zmagań poznaliśmy wreszcie wszystkich uczestników play-offów Qi Invitational, w którym bierze udział m.in. AGO Esports. Na pierwszy o...