AGO Esports Furlan
fot. ESL/Helena Kristiansson

Przed nami ostatnie mecze ESL Pro League S7, AGO dwukrotnie podejmie Heroic

Dobiegają końca trwające od połowy lutego zmagania w ramach europejskiej dywizji ESL Pro League Season 7. Część rozstrzygnięć już poznaliśmy – sześć ekip zapewniło sobie bowiem awans na lanowe finały w Dallas. Nadal jednak niejasne pozostanie kto utrzyma się w lidze, kto będzie musiał walczyć o swój dalszy byt w barażach, a kto bezpośrednio spadnie do ESEA Mountain Dew League.

Emocje czekają także na fanów AGO Esports. Polska formacja nadal nie może być pewna swojej przyszłości. Pewnym jest już co prawda, że nie zajmie ona bezpiecznego miejsca, bo do jedenastego Fnatic traci siedem punktów. Niemniej wciąż może dać sobie szansę na pozostanie w Pro Lidze poprzez udział w turnieju barażowym. Jednak by to osiągnąć Damian „Furlan” Kisłowski i spółka muszą urwać dziś przynajmniej jedną mapę Heroic, które swój mecz rozgrywać będzie przy wsparciu legendarnego Adama „friberga” Friberga.

Jednocześnie gracze AGO muszą zwrócić szczególną uwagę na wydarzenia, które będą miały miejsce podczas spotkania Teamu LDLC.com z Fnatic. Podopieczni francuskiej formacji to bezpośredni rywal Polaków w walce o utrzymanie, ale w ich wypadku nawet dwa zwycięstwa nad Szwedami mogą nie gwarantować sukcesu. Niezwykle interesująco zapowiada się z kolei starcie pomiędzy HellRaisers i North, gdyż triumfator tego spotkania zgarnie prawdopodobnie ostatnie miejsce na majowych finałach EPL.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

26 kwietnia
20:00 Ninjas in Pyjamas vs Astralis Mirage
20:00 Heroic vs AGO Esports Train
20:00 Team LDLC.com vs Fnatic Overpass
20:00 Natus Vincere vs G2 Esports Mirage
20:00 FaZe Clan vs Space Soldiers Inferno
20:00 mousesports vs Team EnVyUs Cobblestone
20:00 HellRaisers vs North Cobblestone
21:10 Astralis vs Ninjas in Pyjamas Overpass
21:10 AGO Esports vs Heroic Mirage
21:10 Fnatic vs Team LDLC.com Cobblestone
21:10 G2 Esports vs Natus Vincere Cobblestone
21:10 Space Soldiers vs FaZe Clan Train
21:10 Team EnVyUs vs mousesports Overpass
21:10 North vs HellRaisers Train

Spotkania wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji siódmego sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DreamHack nie rezygnuje z Cobblestone'a. Mapę zobaczymy podczas el. do DH Open Summer

Kilka dni temu ESL ogłosiło, że przywróconego do puli map turniejowych Dusta2 zobaczymy już podczas Intel Extreme Masters Sydney 2018. Decyzja ta nie...