fot. Daniel Ranki (https://twitter.com/daniranki)

Dziś mecze Izako Boars, x-komu i Virtus.pro na międzynarodowej arenie

Czwartek to aż pięć spotkań polskich drużyn na arenie międzynarodowej. Główną uwagę skupiać będzie zapewne dwumecz Virtus.pro, ale to nie wszystko, co dziś będą mogli zobaczyć rodzimi kibice. Swoje spotkania rozegrają bowiem także Izako Boars oraz x-kom team.

Jeśli chodzi o Virtusów to na nich czekać będzie GODSENT. Szwedzi to kolejny już rywal Filipa „NEO” Kubskiego i spółki w walce o utrzymanie w Esports Championship Series Season 5. Dotychczas Polacy nie radzili sobie zbyt dobrze i wygrali tylko cztery z trzynastu rozegranych przez siebie pojedynków, dlatego też bardzo ważne jest, by dziś zapunktowali. O to nie będzie jednak łatwo, gdyż ich skandynawscy przeciwnicy także muszą drżeć o swój ligowy byt i zapewne zbyt chętnie skóry nie sprzedadzą.

A co poza tym? Dwa starcia x-komu, który podejmie Ha MaSSe w ramach piątej edycji Legend Series, którego stawką są cztery miejsca na lanowych finałach. Przed podopiecznymi Adriana „IMD” Piepera także mecz w online’owych zawodach GOCASE Challenge, gdzie wygrać można w sumie 10 tysięcy dolarów. Nadwiślańska formacja stanie naprzeciwko wyłonionego niedawno w ramach programu GAMERZ nowego składu Fnatic Academy. W rozgrywkach tych zobaczymy też Izako Boars, które zmierzy się z Rumunami z Nexus Gaming.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

26 kwietnia
16:00 Nexus Gaming vs Izako Boars BO1 transmisja
18:00 x-kom team vs Fnatic Academy BO1 transmisja
19:00 Virtus.pro vs GODSENT BO1 transmisja
20:00 GODSENT vs Virtus.pro BO1 transmisja
20:40 x-kom team vs Ha MaSSe BO2 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
T-Mobile Liga Akademicka

Dziś półfinały TMLA w League of Legends

Dziś wieczorem rozegrane zostaną dwa półfinałowe spotkania T-Mobile Ligi Akademickiej w League of Legends. Pierwszy z pojedynków decydujących o tym, k...