KSV zmienia nazwę na Gen.G Esports

Kolejna drużyna z Korei Południowej postanowiła dokonać rebrandingu swojej marki. Po ROX Tigers, które przeobraziło się w Hanwha Life Esports, podobnego ruchu dokonało KSV eSports. Zespół mistrzów świata League of Legends oraz większość pozostałych dywizji pod jego banderą od teraz będzie nosiło nazwę Gen.G Esports. Poza logiem i nazwą nie dojdzie do innych zmian w formacji. Wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego pozostaną na swoich stanowiskach.

Oprócz dywizji LoL-a zmiany wizualne dotkną również składów Heroes of the Storm oraz PlayerUnknown’s Battlegrounds. Rebranding nie wpłynie jednak na grające w Overwatch League Seoul Dynasty. Ponadto organizacja uruchomiła dywizję Clash Royale, która będzie reprezentowała Gen.G w chińskich rozgrywkach.

Nową stronę internetową Gen.G Esports znajdziecie pod tym adresem. Zachęcamy również do śledzenia profilów Gen.G na Twitterze i Facebooku.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski puchar

Znamy harmonogram finałów 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski

W tym roku na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski zobaczymy nie dwie, a aż trzy gry! Do rozgrywanych zazwyczaj League of Legends oraz Counter-Stri...