fot. ESL

Finały ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18 już 12 maja

Wiemy już, kto zagra w finałach offline ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. Ośmiu najlepszych zawodników sezonu wystąpi w katowickiej ESL Arenie już 12 maja, a do zdobycia będzie 40 000 złotych i miejsce w nadchodzących FIFA Global Series Playoffs na platformie PlayStation 4. Wśród ćwierćfinalistów znalazło się trzech z czterech zawodników wcześniej zaproszonych do udziału w fazie grupowej, a listę uzupełniło pięciu graczy z wcześniejszych kwalifikacji.

Ćwierćfinaliści:

Dawid
DawidPLx999
Kamasiński
Cezary
Kalan
Kałan
Bartek
bartillosorc
Narożnik
Mateusz
Laueritto
Lauer
Miłosz
milosz93
Bogdanowski
 Kamil
Riptorek
Soszyński
 Damian
damie
Augustyniak
 Gracjan
El Polako
Gołębiewski

Etap online ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18 był podzielony na dwie części. W pierwszej z nich, fazie grupowej rozgrywanej w systemie szwajcarskim, zagrało 32 zawodników, z czego 28 wywodziło się z kwalifikacji. Z nich na placu boju pozostało już tylko szesnastu. Z konkurencją nie poradzili sobie wtedy m.in. Lukster, mrn, BoGyyS, LisekHD czy Michal-22PL. Finałowa szesnastka została rozstawiona w drabince pojedynczej eliminacji, w której od występu w Katowicach dzieliło ich jedno zwycięstwo w formacie Bo5.

O włos od awansu do ćwierćfinałów ESL MP znaleźli się m.in. natsu, Wirtuoz czy Bejott, którzy brali udział w ubiegłorocznych finałach Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team. Nie zawiedli natomiast milodz93, Riptorek i damie uznawani za głównych faworytów do zdobycia złota w Katowicach. Na ich drodze staną jednak DawidPLx999, Kalan, bartillosorc, Laueritto i El Polako, którzy do tego etapu zaszli rozpoczynając rywalizację w otwartych kwalifikacjach.

Wyniki fazy finałowej ESL Mistrzostw Polski dostępne są pod tym adresem. Rozgrywki w Katowicach będą kontynuowane przy użyciu tej samej drabinki.

Pary ćwierćfinałowe:

  • milosz93 vs. bartillosorc
  • Laueritto vs. DawidPLx999
  • Kalan vs. Riptorek
  • El Polako vs. damie

Finały ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18 odbędą się w sobotę 12 maja. Tego dnia poznamy zwycięzcę i zdobywcę tegorocznego tytułu mistrza Polski. Zawody transmitowane będą na żywo.Fbaa

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SK Fallen IEM Sydney

FalleN nie jest już prowadzącym SK!

Przez wiele lat Gabriel "FalleN" Toledo uważany był za najlepszego prowadzącego na świecie. Brazylijczyk był głównym autorem ogromnych sukcesów SK Gam...