ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

We wtorek startuje grupa D ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone

Zaczynamy ostatnią rundę rywalizacji grupowej w ESL Mistrzostwach Polski w Hearthstone. Już 8 maja o godzinie 18:00 będziemy mogli obejrzeć w akcji ostatnich czterech zawodników walczących o awans do nadchodzących ćwierćfinałów. W grupie D zagrają Sevel, Tuttek, MrCogito i Aivanir. Aby znaleźć się na liście uczestników play-offów będą musieli wygrać po dwa mecze.

8 maja

Grupa D

18:00 Sevel vs Tuttek BO5
19:00 MrCogito vs Aivanir BO5

Mecz wygranych grupy D

20:00 TBD vs TBD BO5
9 maja

Mecz przegranych grupy D

18:00 TBD vs TBD BO5

Decydujący mecz grupy D

19:00 TBD vs TBD BO5

Znamy już sześciu z ośmiu zawodników, którzy awansowali do play-offów. Ostatnie dwa miejsca przypadną najlepszym graczom z grupy D. Pierwszego z nich poznamy już we wtorek, gdyż na godzinę 20:00 zaplanowano mecz zwycięzców. W środę natomiast odbędą się pozostałe dwa spotkania, które wyłonią zdobywcę drugiego miejsca w zbiorze.

ESL Mistrzostwa Polski w Hearthstone’a można oglądać na kanale oficjalnym kanale ESL.TV Polska. Mecze komentować będą Dawid „dawido” Florczyk i Mateusz „Dziany” Karwat. W puli nagród znalazło się 20 000 złotych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

n0thing nie jest już graczem Cloud9

Jordan "n0thing" Gilbert ma za sobą bogatą karierę, w trakcie której sięgał po wiele znaczących trofeów. Jednakże od wielu miesięcy nie mieliśmy okazj...