ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

Transmisja z finałów ESL Mistrzostw Polski w TVP Sport

Kolejna ciekawa informacja dla wszystkich wyczekujących finałów 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Dzięki współpracy TVP z ESL, pierwszy raz w historii ESL MP będą transmitowane w linearnej telewizji na kanale TVP Sport.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć zmagania w ramach finałów 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w telewizji. Transmitowane będą półfinały oraz wielki finał turnieju FIFA 18, a także pierwsza mapa wielkiego finału w League of Legends. Rozgrywki w katowickiej ESL Arenie podsumuje wieczorne studio na antenie TVP Sport.

Co warte odnotowania, rozgrywki transmitowane na antenie TVP Sport będą przyjazne dla niezaznajomionych z esportem widzów. W ramach współpracy ESL z TVP przygotowano specjalne materiały przybliżające specyfikę esportu i poszczególnych gier laikom oraz zapewniono sprzyjający początkującym styl transmisji.

Harmonogram transmisji ESL Mistrzostw Polski w TVP Sport:

Harmonogram transmisji ESL Mistrzostw Polski w TVP Sport:
sobota, 9:45 półfinały i finał FIFA 18
niedziela, 16:15 pierwsza mapa wielkiego finału League of Legends
niedziela, 23:15 podsumowujące studio eksperckie

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite

Czas wyłonić finalistów 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends!

Entuzjaści polskich rozgrywek League of Legends z pewnością nie będą się dzisiaj nudzić, bowiem już za kilka godzin rozpoczynają się lanowe finały 16....