fot. ESL

milosz93 z tytułem ESL Mistrza Polski w FIFA 18!

Finały lanowe ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18 dobiegły końca. Po nieprawdopodobnie emocjonującym finale ostatecznie triumfem cieszył się reprezentant Legii Warszawa – Miłosz „milosz93” Bogdanowski!

W pierwszym z półfinałów zawodnik Legii Warszawa bez większego trudu poradził sobie z Mateuszem „Laueritto” Lauerem. milosz93 najpierw pokonał swojego oponenta aż 5:1, aby następnie dokończyć dzieła i zwyciężyć 3:2 w drugiej odsłonie dwumeczu. Drugi półfinał był jednak o wiele mniej jednostronny. Kamil „Riptorek” Soszyński i Damian „damie” Augustyniak walczyli jak równy z równym do ostatnich minut. Koniec końców zaciętą walkę zwyciężył Riptorek, któremu udało się ograć Damiego 5:4.

W wielkim finale również nie mogliśmy narzekać na brak emocji. Zarówno milosz93, jak i Riptorek co chwilę strzelali rewelacyjne bramki, cały czas utrzymując wyrównany wynik dwumeczu. Jego pierwsza odsłona zakończyła się rezultatem 2:2, druga natomiast trzymała nas w napięciu do ostatnich minut. Mimo wszystko ostatnią i decydującą bramkę strzelił milosz93, ostatecznie przypieczętowując swój triumf w ESL Mistrzostwach Polski w FIFA 18.

Półfinały
9:45 Laueritto 3:8 milosz93 dwumecz
10:30 Riptorek 5:4 damie dwumecz
Wielki finał
11:10 milosz93 6:5 Riptorek dwumecz

Dzięki zwycięstwu w finale ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18, milosz93 otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych oraz zaproszenie do EA Sports FIFA 18 Global Series Playoffs, które odbędą się pod koniec maja bieżącego roku w Amsterdamie.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
KING-ZONE DragonX PraY

Drugi dzień MSI 2018 przed nami. Na start KING-ZONE DragonX i Fnatic

Pora na kolejne mecze turnieju głównego Mid-Season Invitational 2018. Już dziś o 11:00 rozpocznie się drugi dzień jednych z najbardziej prestiżowych z...