fot. ESL

AGO Esports pierwszym finalistą ESL MP!

W pierwszym półfinale 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive AGO Esports zmierzyło się z x-kom teamem. Po trzech mapach awans do wielkiego finału zapewnili sobie Damian „Furlan” Kisłowski i jego kompani.

AGO Esports 2 : 1 x-kom team

(ESL Mistrzostwa Polski sezon 16 – półfinał #1)
16 12 Mirage 3 9
4 6
(2) 17 8 Cache 7 19 (4)
7 8
16 13 Overpass 2 3
3 1

Półfinałowa potyczka inaugurująca zmagania w CS:GO w Katowicach przyniosła nam dwie jednostronne i jedną wyrównaną mapę. Najpierw przyszedł czas na Mirage’a, gdzie Jastrzębie dominowały rywali po stronie broniącej, by niedługo po zmianie stron dokończyć dzieło zniszczenia. Później przenieśliśmy się na Cache’a, który od początku do końca był bardzo wyrównany. Po trzydziestu rundach potrzebna była dogrywka, a w tej lepsi okazali się Patryk „ponczek” Wites i spółka. W końcu wylądowaliśmy na Overpassie, a tam raz jeszcze górą było AGO. Swoją wyższość nad oponentem wicemistrzowie z poprzedniego sezonu pokazali bardzo dobitnie – zwyciężyli 16:3, kończąc pojedynek rezultatem 2:1.

AGO Esports czeka już na rywala w wielkim finale 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Tym będzie Team Kinguin lub PACT, a pojedynek możecie śledzić na ESL_CSGO_PL i na sport.tvp.pl. Aktualne informacje na temat rozgrywek znajdziecie w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch Contenders: Team Gigantti wygrywa bez straty mapy z Angry Titans

W drugim europejskim półfinale play-offów pierwszego sezonu Overwatch Contenders Team Gigantti pokonało Angry Titans wynikiem 3:0. Dzięki temu zwycięs...