fot. ESL

Przed nami finały pierwszego sezonu Overwatch Contenders

Już tylko minuty pozostały do wielkich finałów Overwatch Contenders Season 1. W dzisiejszych pojedynkach British Hurricane podejmie walkę o tytuł z Team Gigantti, natomiast w amerykańskiej edycji rozgrywek Fusion University zagra z Toronto Esports.

Dzień rozpocznie się od finału europejskiego, gdzie British Hurricane zagra z Team Gigantti. Nie da się ukryć, że wielu ekspertów wskazywało na takie zestawienie drużyn w meczu mającym rozstrzygnąć losy mistrzostwa regionu. Zespół Kyba w półfinale pewnie pokonał CIS Hope. Gracze akademii London Spitfire mieli problemy jedynie na pierwszej mapie, gdzie kilka nieprzeczytanych taktyk zemściło się. Ich dzisiejszy rywal pokazał natomiast, że cel jest jeden – pierwsze miejsce. Totalna dominacja nad Angry Titans na pewno dodała dużo pewności siebie drugiemu finaliście.

Nieco inaczej wyglądało to w spotkaniach drużyn z amerykańskiego regionu. Tam mecze były o wiele bardziej wyrównane, choć w obu zobaczyliśmy po cztery mapy z rozstrzygnięciem, a także jedną remisową w pierwszym półfinale. Zarówno OpTic Academy jak i EnVision eSports nawiązały walkę z Fusion University oraz Toronto Esports, a o zwycięstwach zadecydowały detale.

13 maja

Finał europejski

13:00 British Hurricane vs Team Gigantti
BO7

Finał amerykański

16:30 Toronto Esports vs Fusion University
BO7

Transmisja z Overwatch Contenders Season 1 Play-offs dostępna jest w języku angielskim na oficjalnym kanale na platformie Twitch.tv. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz, na który czekali wszyscy. AGO kontra Team Kinguin w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski

Czas na decydujący pojedynek 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. W wielkim finale rozgrywek CS:GO w katowickiej ESL Arenie AGO Esports podejmie Team Kin...