ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

Studio podsumowujące ESL Mistrzostwa Polski już dziś wieczorem

Dziś, o godzinie 23:15, ze studia TVP transmitowane będzie podsumowanie finałów szesnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i FIFA 18. Aktualnie rozgrywki można śledzić nie tylko w tradycyjnych dla esportu mediach internetowych, ale także na antenie telewizji kablowej. Uczestnicy audycji w TVP Sport przybliżą widzom całą strukturę kończących się zawodów, opiszą minione mecze i podkreślą, jak duże znaczenie ma zwycięstwo w krajowych mistrzostwach gwarantujących udział w rozgrywkach międzynarodowych.

Studio podsumowujące 16. sezon ESL Mistrzostw Polski będzie doskonałą okazją dla laików, by lepiej zrozumieć esport. W trakcie audycji przypomniane zostaną zwycięstwa Miłosza „milosza93” Bogdanowskiego w FIFA 18 i AGO Esports w CS:GO, a także wynik trwającego właśnie finału League of Legends, w którym rywalizują Illuminar Gaming oraz Szata Maga.

Transmisja ze studia dostępna będzie w telewizji kablowej na kanale TVP Sport lub na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch Contenders: British Hurricane europejskim mistrzem

Za nami wielki finał europejskiej edycji Overwatch Contenders Season 1. Po bardzo emocjonującej serii lepsze okazało się być British Hurricane, które...