RNG Uzi
fot. Riot Games

Przed nami czwarty, przedostatni dzień fazy grupowej MSI 2018

Faza grupowa Mid-Season Invitational 2018 nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Przed nami czwarta i zarazem przedostatnia runda tego etapu zmagań. Być może już dziś poznamy kolejne formacje, które zapewnią sobie miejsce w play-offach jak również ekipy, które na dobre pożegnają się z szansami na play-offy.

Jedyną drużyną, która może z większym spokojem podchodzić do pozostałych meczów fazy grupowej jest Flash Wolves. Tajwańsko-koreańska piątka już wczoraj zapewniła sobie miejsce w play-offach i kolejne starcia zdeterminują wyłącznie jej rozstawienie w półfinałach. Blisko play-offów jest również KING-ZONE DragonX. Mistrz LCK 2018 Spring potrzebuje jednego zwycięstwa, aby być niemal pewnym udziału w fazie pucharowej.

Najbardziej zaciętą walkę stoczą Fnatic i Royal Never Give Up, które na chwilę obecną mają miejsce w półfinałach, ale wciąż mogą je utracić (lub wskoczyć na wyższą lokatę). W lepszej sytuacji dzięki wczorajszemu zwycięstwu w bezpośrednim starciu tych dwóch ekip są reprezentanci Państwa Środka. Najcięższą przeprawę natomiast będą miały EVOS Esports i Team Liquid, które zajmują odpowiednio piąte i szóste miejsce w rankingu. Niewykluczone, że już jutro obydwie drużyny pożegnają się z szansami na play-offy, jeśli wyjątkowo dobrze pójdzie Fnatic i RNG.

Harmonogram czwartego dnia fazy grupowej Mid-Season Invitational 2018:

11:00 KING-ZONE DragonX vs Royal Never Give Up Bo1
12:00 Fnatic Fnatic vs Flash Wolves Flash Wolves Bo1
13:00 EVOS Esports EVOS Esports vs Team Liquid Bo1
14:00 Royal Never Give Up vs Flash Wolves Flash Wolves Bo1
15:00 KING-ZONE DragonX vs EVOS Esports EVOS Esports Bo1
16:00 Team Liquid vs Fnatic Fnatic Bo1

Wszystkie mecze MSI 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Po więcej informacji dotyczących Mid-Season Invitational 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej między innymi pełny harmonogram zawodów, dotychczasowe wyniki wszystkich spotkań oraz aktualną tabelę.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
BIG tabsen

ESEA Season 27 MDL Global Challenge zakończone. BIG z pierwszym miejscem

Zakończyły się zmagania w ramach 27. sezonu ESEA MDL Global Challenge. Osiem zespołów z całego świata zmierzyło się w tym turnieju walcząc o nagrodę g...