fot. Blizzard

Druga rocznica premiery Overwatch, z tej okazji kolejne wydarzenie sezonowe

Już 24 maja miną równo dwa lata od premiery Overwatcha, czyli jednego z najpopularniejszych na świecie esportowych tytułów. Studio Blizzard, tak jak rok temu, zamierza świętować wraz z członkami swojej społeczności i z tej okazji odpali kolejne sezonowe wydarzenie.

Obchody pod nazwą Overwatch: Rocznica 2018, tak jak poprzednie eventy, przyniesie nam do gry ogrom nowej zawartości, jednak tym razem producenci mogą pójść o krok dalej. W okresie rocznicy do gry powrócą także tryby gry oraz elementy graficzne, które ukazywały się przy okazji wcześniejszych wydarzeń. Na ten moment są to tylko podejrzenia, ale taki krok może wskazywać, iż Blizzard postanowił wreszcie zaprzestać powtarzania tych samych świąt i po zakończeniu rocznicy zaoferuje nam wreszcie coś nowego.

Overwatch: Rocznica 2018 wystartuje już 22 maja. Co prawda nie znamy jeszcze daty zakończenia obchodów rocznicy premiery, ale można podejrzewać, że zakończoną się one ok. 11 czerwca.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FaZe Clan NiKo

Finały ESL Pro League Season 7 – najważniejsze informacje

Przed nami ukoronowanie trwającego ostatnie cztery miesiące sezonu ligowego. Już we wtorek w Dallas startują lanowe finały ESL Pro League Season 7, po...