Fnatic Caps i Rekkles
fot. Riot Games

Niedługo poznamy ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej MSI

Przed nami ostatni dzień zmagań fazy grupowej MSI 2018. Tylko jedna drużyna ma zapewniony awans do play-offów, a jest nią Flash Wolves. EVOS Esport żadnych szans na awans już nie ma, więc o pozostałe trzy miejsca bić się będą cztery drużyny. W najtrudniejszej sytuacji znajduje się Team Liquid, który ma trzy zwycięstwa i pięć porażek. Oczko nad nimi jest Fnatic, które zdołało wygrać cztery mecze przy takiej samej liczbie przegranych. Najwyżej spośród ekip walczących o awans znajdują się KING-ZONE DragonX oraz Royal Never Give Up – obydwie z bilansem 5-3.

Rozgrywki rozpoczniemy od meczu Europy z Koreą. Będzie to niezmiernie istotne spotkanie. W przypadku wygranej Fnatic, obydwie formacje zrównają się punktami, a jeśli ekipa PraYa zdoła zwyciężyć, to zapewni sobie miejsce w play-offach. Kolejna gra odbędzie się pomiędzy RNG a EVOS Esports. Druga z tych ekip nie ma już szans na awans, a Chińczycy tym meczem mogą zapewnić sobie miejsce w fazie pucharowej, więc śmiało można stawiać na team Uziego.

W następnym spotkaniu Team Liquid zmierzy się z Flash Wolves. Przypomnę tylko, że Wilki są pewne pierwszego miejsca. Jest to bardzo dobra informacja dla Amerykanów, którzy koniecznie potrzebują tego zwycięstwa. Tajwańczycy mogą być rozluźnieni, co pozwoli Doubleliftowi z drużyną na łatwiejszą wygraną. W czwartym meczu naprzeciwko siebie staną Fnatic i EVOS, a w kolejnym Flash Wolves z KING-ZONE DragonX. W ostatnim spotkaniu Amerykanie zmierzą się z Chińczykami.

Pełny terminarz jutrzejszych meczów prezentuje się tak:

11:00 Fnatic Fnatic vs KING-ZONE DragonX Bo1
12:00 EVOS Esports EVOS Esports vs Royal Never Give Up Bo1
13:00 Flash Wolves Flash Wolves vs Team Liquid Bo1
14:00 Fnatic Fnatic vs EVOS Esports EVOS Esports Bo1
15:00 Flash Wolves Flash Wolves vs KING-ZONE DragonX Bo1
16:00 Team Liquid vs Royal Never Give Up Bo1

Wszystkie mecze możecie oglądać na żywo tutaj. Rozgrywki możecie śledzić także w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pyke

Zaprezentowano umiejętności Pyke'a. Co sądzą o nim profesjonaliści?

Zaledwie trzy dni od ogłoszenia Pyke'a jako nowego czempiona w League of Legends twórcy gry zaprezentowali pełny wachlarz jego umiejętności. W założen...