Weszło FM Paweł Książek, phr
fot. twitter.com/KsiazekPawel

Podsumowanie ESL Mistrzostw Polski już dziś na antenie Weszło FM

16. sezon ESL Mistrzostw Polski już za nami. Podczas minionego weekendu zostali wyłonieni ESL Mistrzowie Polski w FIFA 18, CS:GO oraz League of Legends. Powojenny kurz w większości już opadł i teraz przyszedł czas na podsumowanie najbardziej prestiżowych polskich rozgrywek.

Takowe podsumowanie będziemy mogli usłyszeć już dziś na antenie Weszło FM. O godzinie 17:00 rozpocznie się kolejna odsłona audycji „Weszło w esport”, której prowadzącym jest Paweł Książek. Dzisiaj w specjalnej, dwugodzinnej audycji będziemy mogli usłyszeć wiele osób bezpośrednio związanych z minionymi finałami.

W studiu Weszło FM zagoszczą między innymi eksperci League of Legends – Wojciech „Tabasko” Kruza i Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk, jak również redaktor sekcji CS:GO w Cybersport.pl – Łukasz Twardowski. Ponadto będziemy mogli usłyszeć rozmowy z Tomaszem „phr” Wójcikiem, Grzegorzem „SZPERO” Dziamałkiem oraz Adrianem Kostrzębskim.


Szósty odcinek audycji „Weszło w esport” rozpocznie się już o 17:00. Śledzić ją na żywo będziecie mogli pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic Caps i Rekkles

Niedługo poznamy ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej MSI

Przed nami ostatni dzień zmagań fazy grupowej MSI 2018. Tylko jedna drużyna ma zapewniony awans do play-offów, a jest nią Flash Wolves. EVOS Esport ża...