fot. DreamHack/Adela Sznajder

Finały EPL: Natus Vincere lepsze od MVP; Heroic pokonuje NRG

Po zwycięstwach mousesports i FaZe Clanu przyszedł czas na kolejne mecze. Tym razem z awansu do półfinałów grupowych zmagań mogą się cieszyć gracze Heroic i Natus Vincere.

Heroic i NRG Esports spotkały się na Mirage’u. Choć za faworyta uznawana była od samego początku amerykańska formacja, to Skandynawska piątka, której przyszło w pierwszej połówce grać po stronie broniącej, była dziś w lepszej dyspozycji. Ta nie dawała swojemu przeciwnikowi ani chwili wytchnienia, przez co NRG spośród piętnastu rund wygrało tylko trzy. Heroic nieprzerwanie parło do przodu także po zmianie stron. niko i spółka udowodnili, że równie dobrze, co do gry w obronie są przygotowani do atakowania, co finalnie dało im zwycięstwo 16:6.

Po udanym początku Koreańczyków, który dał im prowadzenie 3:0, przyszła pora na dominację Natus Vincere. I to dominację na tyle wyraźną, że po chwili było już 9:3. Azjaci uratowali się jednak przed całkowitym blamażem i przy zmianie stron mieli trzy punkty straty do rywala. s1mple i spółka w ataku byli niezwykle groźni. Wschodnioeuropejska ekipa skutecznie uderzała w czułe punkty MVP PK, zdobywając sukcesywnie kolejne oczka i ostatecznie triumfując 16:7.

15 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

18:10 NRG Esports 6:16 Heroic Mirage
18:10 MVP PK 7:16 Natus Vincere Mirage

Już niebawem rozpoczną się pojedynki Renegades ze Space Soldiers i Teamu Liquid z Grayhound. Transmisję z finałów 7. sezonu ESL Pro League możecie śledzić w ESL.TV Polska, a aktualne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports i FaZe triumfują na początek finałów 7. sezonu EPL

Po pierwsze zwycięstwa w grupie A na finałach ESL Pro League Season 7 sięgnęli podopieczni mousesports, którzy ograli Sharks, oraz FaZe Clanu, którzy...