Gambit Hobbit Dreamhack 2017
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Gambit kolejnym uczestnikiem DreamHack Open Summer 2018

Poznaliśmy czwartą ekipę, która wystąpi na DreamHack Open Summer 2018. Do zaproszonego wcześniej The Imperial i dwóch drużyn, które udział zapewniły sobie na drodze eliminacji, dołączyło Gambit Esports, które otrzymało z rąk organizatorów bezpośrednią przepustkę.

Gambit rozpoczęło rok od nieudanej misji obrony mistrzowskiego tytułu na Majorze. Co więcej, wschodnioeuropejska formacja nie była w stanie przebrnąć nawet przez fazę grupową, przez co utraciła status legendy. To z kolei wiązało się z roszadami, w wyniku których do składu trafił niechciany w Natus Vincere Denis „seized” Kostin. Przybycie Rosjanina bardzo długo zresztą nie odmieniło gry zespoły, który dopiero kilka tygodni temu po raz pierwszy od wielu miesięcy stanął na podium prestiżowej imprezy. Podopiecznym Andreya „Andiego” Prokhorova udało się to przy okazji DreamHack Masters Marseille 2018.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

compLexity Gaming Gambit Esports The Imperial North

DreamHack Open Summer 2018 odbędzie się w Jönköping, w Szwecji. Od 16 do 18 czerwca osiem ekip będzie walczyć o część z puli 100 000 dolarów, z czego zwycięzca zgarnie połowę tej kwoty.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały EPL: SK i Astralis sięgają po zwycięstwa

Na zakończenie pierwszej rundy spotkań grupowych finałów ESL Pro League Season 7 Astralis wygrało z OpTic Gaming, a SK Gaming pokonało Ninjas in Pyjam...