fot. ESL/Carlton Beener

Przed nami drugi dzień finałów ESL Pro League Season 7

Trwają lanowe finały siódmego sezonu ESL Pro League. Także dziś zobaczymy w akcji czołowe ekipy z całego świata – niektóre z nich poradziły sobie zgodnie z planem, zaś inne zdążyły już zawieść. W tym drugim gronie znalazły się m.in. Ninjas in Pyjamas oraz Cloud9.

Obie drużyny już teraz muszą walczyć o swoje życie w drabince przegranych. Za Amerykanami pierwszy wygrany bój, w którym udało im się pokonać Sharks Esports, ale to była tylko przystawka. Dziś niedawni zwycięzcy Majora zmierzą się z Heroic, czyli jednak rywalem o wiele trudniejszym. Jeśli zaś chodzi o NiP to po wczorajszej porażce z SK Gaming Szwedzi wyczerpali margines błędu i wieczorem staną naprzeciwko OpTic Gaming. Na koniec warto przypomnieć, że przegrani obu omawianych wyżej starć bezpowrotnie pożegnają się z zawodami.

Na drugim biegunie znalazły się natomiast chociażby wspomniane SK oraz Astralis. Zespoły te od upragnionego awansu do play-offów dzieli już tylko jedna wygrana, jednak dziś osiągnie to tylko jedna z nich. W równoległym spotkaniu, którego stawką też będzie miejsce w fazie pucharowej, obejrzymy z kolei Space Soldiers i Team Liquid.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

16 maja

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

17:00 Grayhound Gaming vs Renegades BO3
17:00 OpTic Gaming vs Ninjas in Pyjamas BO3

Druga runda drabinki przegranych grupy A

20:30 Cloud9 vs Heroic BO3

Półfinał drabinki wygranych grupy B

20:30 Space Soldiers vs Team Liquid BO3
17 maja

Druga runda drabinki przegranych grupy A

00:00 mousesports vs NRG Esports BO3

Półfinał drabinki wygranych grupy B

00:00 SK Gaming vs Astralis BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat lanowych finałów ESL Pro League Season 7 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL ustosunkowało się do kwestii SK i Não Tem Como

Od pewnego czasu mówi się, że SK Gaming, które może niebawem rozstać się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO, zamierza przejąc zawodników Não Tem Co...