fot. StarLadder

SK zamyka listę uczestników StarSeries i-League Season 5

Dziś poznaliśmy ostatniego już uczestnika StarSeries i-League Season 5. Piąte i jednocześnie ostatnie bezpośrednie zaproszenie z rąk organizatorów odebrali reprezentanci SK Gaming, którzy mają za sobą dość burzliwe miesiące.

Jeszcze kilka miesięcy temu SK znajdowało się w absolutnej światowej czołówce, ale obecnego roku latynoska formacja na pewno nie może zaliczyć do udanych. Zaczęło się co prawda nieźle, bo od zadowalającego wyniku na Majorze, ale były to tylko miłe złego początki. W kolejnych tygodniach Gabriel „FalleN” Toledo i jego koledzy wyraźnie spuścili z tonu, co skończyło się rozczarowaniami na Intel Extreme Masters Katowice 2018 oraz światowych finałach WESG 2017. Krótko po tej ostatniej imprezie z zespołem pożegnał się Epitácio „TACO” de Melo, którego miejsce zajął pozyskany z Cloud9 Jacky „Stewie2K” Yip, jednak jego przybycie na razie nie uzdrowiło zespołu.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

AGO Esports AVANGAR Gambit Esports GODSENT
HellRaisers Team Liquid mousesports Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas NRG Esports North Renegades
SK Gaming TyLoo VG.FlashGaming Virtus.pro

StarSeries i-League Season 5 odbędzie się między 28 maja a 3 czerwca w Kijowie. Łączna pula nagród imprezy osiągnie kwotę 300 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 125 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi wycofuje się ze sceny Quake Champions

Niespełna rok trwała przygoda Natus Vincere ze sceną Quake Champions. Ukraińska organizacja oficjalnie ogłosiła, że kończy ze wsparciem dla tytułu stu...