fot. Virtus.pro

Av3k, phaze i Pikawa wystąpią na DreamHack Tours 2018

Pierwsze w tym roku lanowe zawody Quake Champions o randze międzynarodowej wystartują już w najbliższą sobotę. To właśnie wtedy we francuskim mieście Tours odbędzie się organizowane przez DreamHacka impreza, na której nie mogło zabraknąć również hitowego FPS-a od studia id Software.

Po raz pierwszy pod egidą DH rozegrany zostanie turniej 2v2, co w znacznym stopniu zwiększa ogólną liczbę uczestników. Szczególne powody do radości mają polscy fani, gdyż nad Sekwaną wystąpi aż trzech rodzimych zawodników. O awans do play-offów starać się będzie m.in. Pompa Team, w barwach którego zobaczymy Daniela „Pikawę” Pikalskiego oraz pozyskanego w styczniu Wiktora „phaze’a” Skwarczynskiego. Nie mogło oczywiście zabraknąć także Macieja „Avka” Krzykowskiego, który wraz z Alexeiem „cYpheRem” Yanushevskym z Białorusi zagra pod banderą Virtus.pro.

Dokładny podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C
Cyberfight Dreams & Magic Red Corvidae
Team Liquid Myztro USA Dreams & Magic Blue
Thunder Auk Sleep to Awake Team Liquid 2
SeekMate2v2
Grupa D Grupa E Grupa F
Comrade Gaming Cookies & Cream AMD
iCE cLIMBERS Myztro EU Chill Crew
The Popes of Dope Pompa Team Myztro UK
Turtle Recall Virtus.pro Quaker Orbs

DreamHack Tours 2018 odbędzie się między 19 a 21 maja. Łączna pula nagród osiągnie kwotę 50 tysięcy dolarów, z czego zwycięska para zgarnie 20 tysięcy.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aero nowym trenerem Dallas Fuel

Aaron "Aero" Atkins to jeden z ojców sukcesu Fusion University, które kilka dni temu sięgnęło po triumf w północnoamerykańskiej dywizji Overwatch Cont...