fot. Blizzard/Robert Paul

Dziś w nocy startuje czwarty etap Overwatch League

Po kilkunastu dniach przerwy Overwatch League powraca z czwartym i jednocześnie ostatnim etapem. To właśnie on odpowie nam na pytanie, jakie konkretnie drużyny pojawią się w lipcowych play-offach. Jak na razie pewne awansu może być tylko New York Excelsior, które sięgnęło po triumf w Stage 2 i 3.

Coś do udowodnienia mają natomiast reprezentanci London Spitfire i Seoul Dynasty. Oba koreańskie składy od dłuższego czasu zawodzą swoich kibiców i chociaż nadal znajdują się na miejscach premiowanych awansem, to muszą się mieć na baczności. Na każde ich potknięcie czaić się będzie bowiem m.in. Los Angeles Gladiators, które w pierwszej kolejce podejmie jeden z najgorszych zespołów tego sezonu, czyli Dallas Fuel, a także San Francisco Shock.

Nie można również nie wspomnieć o Boston Uprising, czyli triumfatorach poprzedniego etapu. Co prawda ekipa z Massachusetts nadal nie zagwarantowała sobie miejsc w fazie play-off, ale brakuje jej do tego już niewiele. W związku z w tym w najbliższych meczach z Philadelphia Fusion i Houston Outlaws Young-jin „Gamsu” Noh i spółka mogą jeszcze bardziej przybliżyć się do upragnionego sukcesy.

Harmonogram czwarta kolejki prezentuje się następująco:

17 maja
01:00 Los Angeles Gladiators vs San Francisco Shock BO4
03:00 Seoul Dynasty vs Los Angeles Valiant BO4
05:00 Dallas Fuel vs Shanghai Dragons BO4
18 maja
01:00 Boston Uprising vs Philadelphia Fusion BO4
03:00 New York Excelsior vs Florida Mayhem BO4
05:00 Houston Outlaws vs London Spitfire BO4
19 maja
01:00 Dallas Fuel vs Los Angeles Gladiators BO4
03:00 Boston Uprising vs Houston Outlaws BO4
05:00 San Francisco Shock vs Seoul Dynasty BO4
22:00 Philadelphia Fusion vs Florida Mayhem BO4
20 maja
00:00 Shanghai Dragons vs Los Angeles Valiant BO4
02:00 London Spitfire vs New York Excelsior BO4

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Czwarty etap Overwatch League  potrwa do 18 czerwca, zaś jego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OKOLICIOUZ nowym graczem Berzerk

Przez zaledwie trzy tygodnie Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty znajdował się w gronie bezrobotnych. Polski zawodnik, który w połowie kwietnia rozstał się z ...