fot. ESL/Bart Oerbekke

Oficjalnie: AmaNEk i devoduvek dołączają do LDLC

Awizowane już jakiś czas temu zmiany w Teamie LDLC.com doszły wreszcie do skutku. Do ekipy oficjalnie dołączyli pozostający od jakiegoś czasu na bezrobociu François „AmaNEk” Delaunay i David „devoduvek” Dobrosavljevic, którzy zajęli miejsca Mathieu „Maniaca” Quiquereza oraz Timothée „DEVILA” Démolona.

O tym, że coś jest na rzeczy, wiadomo było już od ponad tygodnia, zaś wszelkie plotki rozgrzała jeszcze decyzja Maniaca. Mający za sobą bogatą karierę Szwajcar zdecydował się bowiem zawiesić myszkę na kołku, by móc skupić się na innych rzeczach. Wówczas stało się jasne, że i głowa DEVILA już wkrótce poleci, co zresztą stało się wczoraj. Tym samym zakończyła się trwająca niemal rok przygoda 23-latka z rodzimą organizacją.

Jeśli zaś chodzi o nowe nabytki, to zarówno AmaNEk, jak i devoduvek jeszcze na początku tego roku mieli okazję wystąpić na Majorze pod banderą Misfits Gaming. Jednakże krótko po zakończeniu bostońskiej imprezy ich dotychczasowy pracodawca postanowił wycofać się ze sceny CS:GO, przez co dwójka Francuzów zmuszona była rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Udało im się to dopiero teraz, po trzech miesiącach. W LDLC mają pomóc przywrócić blask ekipie, która w fatalnym stylu spadła niedawno z ESL Pro League.

W tej sytuacji skład Teamu LDLC.com prezentuje się następująco:

  • Antoine „to1nou” Pirard⁠
  • Alex „ALEX” McMeekin⁠
  • Logan „logaN” Corti
  •  David „devoduvek” Dobrosavljevic
  • François „AmaNEk” Delaunay
  • Steeve „Ozstrik3r” Flavigni – trener

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TACO Liquid

C9, NiP i Grayhound wyeliminowane. Liquid w play-offach finałów ESL Pro League

Przed chwilą zakończyły się kolejne mecze rozgrywane w ramach finałów 7. sezonu ESL Pro League. W sumie sześć ekip walczyło o otrzymanie się turnieju,...