Dota 2 Liquid
fot. ESL/Kelly Kline

Rozlosowano grupy ESL One Birmingham

Wczoraj odbyło się losowanie grup pierwszego w Wielkiej Brytanii Majora Doty 2 – ESL One Birmingham. Uczestnicy zostali przydzieleni do trzech grup. W zbiorze A znalazły się Evil Geniuses, Fnatic i Virtus.pro, a ostatnie miejsce przypadnie ekipie, która zastąpi Na`Vi. Do grupy B trafiły Team Liquid, OG, paiN Gaming oraz Vici Gaming, zaś trzeci koszyk stanowią Mineski, LGD.Forever Young, OpTic Gaming i Newbee.

Grupa A Grupa B Grupa C
Virtus.pro Team Liquid Mineski
Fnatic Vici Gaming Newbee
Evil Geniuses OG OpTic Gaming
TBA paiN Gaming LGD.Forever Young

Pierwsze mecze ESL One Birmingham zostaną rozegrane już 23 maja o godzinie 11:00. Wówczas Fnatic podejmie Evil Geniuses, a Virtus.pro zmierzy się z ostatnim uczestnikiem turnieju. Następnie do walki w pierwszej rundzie GSL staną drużyny z grupy B, a tuż po nich swoich sił spróbują formacje ze zbioru C. Do play-offów, które zostaną rozegrane przed publicznością zgromadzoną w Arena Birmingham awansują po dwie drużyny z każdej z grup.

Więcej informacji dotyczących pierwszego w Wielkiej Brytanii Majora Doty 2 znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju oraz pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bloody B930 – zadziorna klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB

Już od prawie dwóch lat Bloody umieszcza w swoich klawiaturach różne odmiany autorskich przełączników z technologią Light Strike drugiej generacji. Są...