fot. x-kom team

Oficjalnie: STOMP dołącza do składu x-kom teamu!

Zapowiadana już od kilku dni zmiana doszła wreszcie do skutku – Daniel „STOMP” Płomiński powraca na polską scenę Counter-Strike’a. 23-latek oficjalnie został zaprezentowany dziś jako nowy zawodnik x-kom teamu, w którym zajmie miejsce Michała „SOONA” Wójcickiego.

Największą popularność Płomiński zdobył za czasów swojej gry w Izako Boars, wraz z którym dotarł m.in. do półfinału 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Jednakże latem ubiegłego roku uznał on, iż czas porzucić profesjonalne granie i zająć się zwyczajną pracą, wobec czego wyjechał za granicę. Powraca dopiero teraz, by pomóc x-komowi wyjść z delikatnego dołka, w jakim zespół znajduje się od pewnego czasu.

Wraz z transferem STOMPA w drużynie zabrakło miejsca dla SOONA, który był jednym z najstarszy stażem członków ekipy. To właśnie on był jednym z autorów awansu na V4 Future Sports Festival oraz lanowe finały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski, jednak teraz, przynajmniej na jakiś czas, odpocznie od gry. Niemniej 22-letni gracz nadal zostaje związany z organizacją swoją dotychczasową umową i niewykluczone, że w przyszłości powróci do składu.

Cieszę się, że Daniel dołączy do drużyny. Jest doświadczonym zawodnikiem i bardzo dobrym snajperem – przyznał w oświadczeniu Maximilian Kieturakis, menadżer x-komu. – Żywię nadzieję, że będzie mógł to już wkrótce udowodnić naszym fanom. Rozwiewając wszelkie wątpliwości – Michał „Soon” Wójcicki cały czas jest częścią naszej drużyny. Tak jak już niejednokrotnie wspominałem, nasza organizacja będzie działać na takich zasadach – ławka rezerwowych jest bowiem, moim zdaniem, bardzo potrzebna w esportowych organizacjach. Z tego miejsca pragnę życzyć obu zawodnikom powodzenia i wielu eliminacji podczas spotkań – dodał.

W tej sytuacji skład x-kom teamu prezentuje się następująco:

  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
  • Krzysztof „stark” Lewandrowski – rezerwowy
  • Michał „SOON” Wójcicki – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy wszystkich uczestników CS:GO Asia Championships 2018

Znamy już pełną listę drużyn, które w połowie czerwca wezmą udział w CS:GO Asia Championships 2018. Minionej nocy zakończyły się bowiem azjatyckie kwa...