fot. PRIDE

Kolejna zmiana w PRIDE – Zorineq za EXUSA

Przebudowa PRIDE trwa. W zespole, który jeszcze do niedawna zaliczany był do ścisłej krajowej czołówki, doszło do kolejnej już w tym roku roszady personalnej. Tym razem ekipę opuścił Konrad „EXUS” Jeńczeń, którego miejsce zajął Adrian „Zorineq” Kołodziejski.

Dotychczas EXUS był najstarszym stażem członkiem drużyny, gdyż pod skrzydła PRIDE trafił jeszcze na początku 2016 roku. Od tego czasu wraz z zespołem wspiął się na sam szczyt rodzimej sceny – w 2017 roku mógł świętować wicemistrzostwo 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski, a w międzyczasie sięgnął także po triumf w Polskiej Lidze Esportowej oraz dwukrotnie w Pucharze Polski Cybersport.

Odejście Jeńczenia było możliwe już we wrześniu ubiegłego roku, gdy wylądował on na ławce rezerwowych, ale ostatecznie w lutym przywrócono go do składu. Jednak nie na długo, bo po trzech miesiącach w PRIDE ponownie nie ma dla niego miejsca. Od teraz rolę piątego zawodnika pełnić będzie Zorineq, który od kilku miesięcy pełnił rolę rezerwowego. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu 21-letni gracz został wraz z pozostałymi zawodnikami PRIDE Academy wypożyczony do SEAL Esports.

W tej sytuacji skład PRIDE prezentuje się następująco:

  • Tomasz „ToM223” Richter
  • Maciek „Luz” Bugaj
  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Gabriel „gab” Jaroszuk
  • Adrian „Zorineq” Kołodziejski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

friberg: Przyjąłem ofertę Heroic, bo chciałem wrócić do domu

Za Adamem "fribergiem" Fribergiem pierwszy turniej w barwach Heroic. Legendarny zawodnik oraz jego nowi koledzy nie zdołali jednak przebrnąć przez faz...