fot. ESL

x-kom team wydało oświadczenie w sprawie Ponczka

Wczorajszego ranka informowaliśmy o odejściu jednego z czołowych graczy polskiej sceny, Patryka „Ponczka” Witesa, z x-kom teamu. Dziś pojawiły się kolejne informacje na temat całej sprawy, gdyż organizacja wydała oświadczenie, w którym wyjaśnia motywy odsunięcia zawodnika od głównego składu.

Do tej pory nie posiadaliśmy szczegółowych informacji na temat całego zajścia. Dopiero dziś za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych x-kom team poinformował o powodach odejścia zawodnika. Jak możemy przeczytać zmiany podyktowana była przez brak możliwości wykonywania swoich obowiązków, w związku z czym Ponczek został odsunięty od pierwszego składu.

Pełne oświadczenie:

Wczoraj z naszego składu został odsunięty Patryk "Ponczek" Wites, w którego miejsce od dzisiaj wejdzie Krzysztof "stark"…

Opublikowany przez x-kom team 21 maja 2018

Sam zainteresowany oraz Patryk „Patitek” Fabrowski, jeden z zawodników drużyny, zapowiedzieli, że już wkrótce odniosą się oni do oświadczenia x-kom teamu. Tymczasem miejsce Witesa w zespole zajmie rezerwowy, Krzysztof „Stark” Lewandrowski.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
fortnite

Epic Games przeznaczy sto milionów dolarów na turnieje Fortnite

Tak, nie pomyliliśmy się w tytule. Epic Games ogłosiło, że w sezonie 2018-2019 przeznaczy aż 100 milionów dolarów na esportowe rozgrywki w Fortnite'a!...