fot. ESL/Helena Kristiansson

Immi opuszcza NRG, ImAPet nowym trenerem

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami w NRG Esports doszło do zmiany szkoleniowca. Miejsce zatrudnionego dotychczas Iana „Immiego” Hardinga zajął bowiem Chet „ImAPet” Singh.

O możliwej roszadzie na stołku trenerskim mówiło się już od jakiegoś czasu. Plotki rozgorzały jeszcze bardziej, gdy okazało się, że Immi nie pojedzie wraz z resztą drużyny na lanowe finały siódmego sezonu ESL Pro League w Dallas. Oficjalnie absencja 28-latka spowodowana była problemami natury wizowej, ale już wtedy wydawało się, że jego dni w organizacji są policzone. I faktycznie – kilka dni później Brytyjczyk zakończył swoją trzymiesięczną przygodę z NRG.

Zawodnicy nie mają jednak co narzekać z tego powodu. Wszystko dlatego, że nowym szkoleniowcem ekipy został znany fanom północnoamerykańskiej sceny ImAPet. Singh swoje pierwsze szlify zbierał w Counter Logic Gaming, gdzie najpierw pełnił rolę analityka, a potem także i trenera. Ostatnie dziewięć miesięcy spędził natomiast w OpTic Gaming, gdzie nie miał łatwego życia. W trakcie niezbyt długiej przecież kadencji musiał się mierzyć z aż trzykrotną przebudową składu, co, jak łatwo się domyślić, nie miało zbyt korzystnego wpływu na wyniki. Mimo tak trudnych warunków pracy i tak udało mu się jednak wprowadzić zespół na finały ESL Pro League oraz europejskiego Minora.

W tej sytuacji skład NRG Esports prezentuje się następująco:

  • Jacob „FugLy” Medina
  • Damian „daps” Steele
  • Vincent „Brehze” Cayonte
  • Tsvetelin „CeRq” Dimitrov
  • Ethan „nahtE” Arnold
  • Chet „ImAPet” Singh – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kolesiostwo

Kolesiostwo zagra w play-offach Overwatch Open

Zakończyła się pierwsza faza Overwatch Open. Tylko jedna w pełni polska drużyna zdołała znaleźć się w czołowej szesnastce, dzięki czemu będą oni mieli...