fot. ESL

Czterech graczy FIFA 18 z awansem na finały PlayStation League

Czterech zawodników FIFA 18 wywalczyło sobie miejsca na finałach PlayStation League, które odbędą się już w ten weekend. Jako ostatni, po wczorajszym ćwierćfinale, awansował Rafał „Wirtuoz” Janowski.

Jako pierwsi awans wywalczyli Kamil „Riptorek” Soszyński i Tomasz „Bryke” Beczak. Ci dwaj zawodnicy poradzili sobie najlepiej w fazie zasadniczej – zdobyli po dwadzieścia dziewięć punktów, zajmując ostatecznie dwie najwyższe lokaty i uzyskując rozstawienie w półfinałach.

W play-offach PlayStation League znaleźli się także czterej inni gracze, jednak ci musieli walczyć w ćwierćfinałach. Pierwszy mecz 1/4 finału zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Mariusza „Kala.” Mirka, który pokonał Marcina „mrna” Sczesa. Z kolei Rafał „Wirtuoz” Janowski 3:1 wygrał z Damianem „natsu” Gajewskim, także zapewniając sobie awans na finały lanowe.

Finały szóstego sezonu PlayStation League odbędą się już w najbliższą sobotę. Na najlepszych czekają wartościowe nagrody rzeczowe w tym m.in. PlayStation 4 PRO.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro MICHU

Dziś pierwszy mecz Virtus.pro w ESEA MDL, zagrają także Kinguin i PRIDE

Już dziś startuje kolejny sezon ESEA Mountain Dew League. Sezon szczególny, gdyż w akcji zobaczymy aż cztery polskie formacje! Jako ostatni swoje spot...