fot. ESL/Adela Sznajder

karrigan: Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ujawnić co dalej z olofem

Za FaZe Clanem już niemal dwa miesiące gry w niepełnym składzie. Przypomnijmy, że jeszcze na początku kwietnia z powodu problemów osobistych na rezerwę przesunięty został Olof „olofmeister” Kajbjer, którego miejsce tymczasowo zajął Richard „Xizt” Landström.

Od tego momentu FaZe wystąpiło na kilku imprezach, a jedną z nich nawet wygrało. Niemniej wielkimi krokami zbliża się drugi w tym roku Major, nic więc dziwnego, że wśród fanów pojawia się coraz więcej pytań o przyszłość Kajbjera. Niemniej w rozmowie z serwisem HLTV lider drużyny, Finn „karrigan” Andersen przyznał, że on i jego koledzy nie myślą jeszcze o zbliżającej się londyńskiej imprezie:

Obecnie skupiamy się na próbie zwycięstwa w Intel Grand Slam. Mamy jeszcze dwie szanse, by tego dokonać. Belo Horizonte będzie imprezą, którą powinniśmy wygrać jeśli tylko się postaramy, dlatego teraz patrzymy tylko na to i nie myślimy jeszcze o Majorze – stwierdził Duńczyk. – Chcemy spróbować to osiągnąć, to będzie dla nas coś wielkiego, to był nasz cel od czasu, gdy wygraliśmy w Nowym Jorku. Poza tym mamy też czas, by określić sposób, w jaki chcemy grać. Tak jak mówiliśmy, okres, w którym gramy z Xiztem, został wydłużony i ludzie muszą po prostu czekać. Powrót olofa może wydarzyć się już wkrótce, ale może mieć też miejsce za miesiąc czy dwa – dodał.

Na ten moment trudno jednoznacznie określić kiedy olofmeister powróci do składu, ale sam Andersen przyznał, że może się to stać nawet już niedługo:

Na ten moment wiemy o wiele więcej. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ujawnić co dalej i podać im dokładny termin – wyznał 28-latek. – Musimy po prostu poczekać do momentu, gdy będzie gotowy, a gdy tylko się to stanie to od razu przyjmiemy go do składu. Xizt prezentował się dobrze i cieszę się że udało nam się wygrać wraz z nim jakiś turniej, 2018 jak na razie układał się dla nas naprawdę dobrze – zakończył.

Pełny zapis rozmowy z Finnem „karriganem” Andersenem w języku angielskim znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid Miracle

Już jutro startuje ESL One Birmingham. Zawody obejrzycie w ESL.TV Polska i sport.tvp.pl

Już jutro o godzinie 12:00 rozpocznie się pierwszy Major Doty 2 w Wielkiej Brytanii – ESL One Birmingham. Dwanaście czołowych formacji MOBY ze stajni...