fot. ESL/Viola Schuldner

Virtus.pro powalczy o wyjazd na ESL One Cologne w zamkniętych kwalifikacjach

Poznaliśmy wszystkich uczestników zamkniętych kwalifikacji do ESL One Cologne 2018 w Europie i Ameryce Północnej. Bezpośrednie zaproszenie do drugiego etapu rozgrywek uzyskali między innymi podopieczni Virtus.pro.

W europejskich zamkniętych kwalifikacjach zagra w sumie osiem zespołów – sześć bezpośrednio zaproszonych oraz dwa z otwartych kwalifikacji. Oprócz VP bezpośrednie zaproszenia otrzymały także m.in. Space Soldiers i North. Zmagania odbywać się będą w drabince podwójnej eliminacji, a awans na turniej główny uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Harmonogram pierwszego dnia europejskich kwalifikacji przedstawia się następująco:

25 maja
11:00 Gambit Esports vs Valiance & Co. BO3
11:00 Space Soldiers vs HellRaisers BO3
11:00 Virtus.pro vs Heroic BO3
11:00 WASD Sports vs North BO3

Również w ten weekend odbędą się północnoamerykańskie kwalifikacje do ESL One Cologne, których zwycięzca będzie miał szansę wystąpić w LANXESS Arenie. W tych zagra sześć zespołów, z czego cztery zaproszono, a dwa dostały się poprzez otwarte eliminacje. Warto również wspomnieć, że dzięki lepszemu rozstawieniu od razu w półfinałach znaleźli się podopieczni Renegades oraz OpTic Gaming.

Harmonogram pierwszej rundy przedstawia się następująco:

24 maja
22:00 eUnited vs Luminosity Gaming BO3
22:00 NRG Esports vs compLexity BO3

ESL One Cologne 2018 odbędzie się 3-8 lipca. W zawodach o nagrody z puli 300 000 dolarów powalczy szesnaście zespołów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 odpuszcza turniej w Nowym Jorku na rzecz BLAST Pro Series

Cloud9, które zostało zaproszone zarówno na BLAST Pro Series w Stambule, jak i na ESL One Nowy Jork, początkowo potwierdziło udział w obydwu turniejac...