fot. Blizzard/Robert Paul

Boston i Dallas zainaugurują drugi tydzień Overwatch League Stage 4

Po krótkiej przerwie Overwatch League powraca. Czasu na zapewnienie sobie gry w play-offach jest coraz mniej, tym bardziej, że jeden ze slotów już dawno temu zajęło New York Excelsior. Nadal jednak wyłoniona musi zostać kolejna piątka.

Trudne zadanie stoi przed London Spitfire. Brytyjska ekipa fantastycznie zaczęła bieżący sezon, ale od dłuższego czasu zmaga się z wahaniami formy. Co więcej, w czwartym etapie nie wygrała ona jeszcze ani jednego meczu, czego efektem było odsunięcie od składu aż czterech graczy! Teraz przed podopiecznymi Cloud9 kolejna szansa, ale łatwo nie będzie. Wszak San Francisco Shock oraz Seoul Dynasty, czyli najbliżsi rywale Spitfire, także ostrzą sobie zęby na fazę pucharową.

Jednakże zmagania zainauguruje Boston Uprising. Zespół z Massachusetts przez całe Stage 3 przeszedł bez porażki, teraz zaś poległ już w dwóch spotkaniach. Niemniej wydaje się, że tym razem Young-jin „Gamsu” Noh i spółka powinni zapunktować, gdyż na samym początku zbliżającej się kolejki przyjdzie im zmierzyć się z Dallas Fuel, które na przestrzeni całego sezonu wygrało tylko siedmiokrotnie. Trudniej będzie później, gdy BU spotka się z odradzającym się powoli Los Angeles Valiant.

Harmonogram drugiego tygodnia prezentuje się następująco:

24 maja
01:00 Boston Uprising vs Dallas Fuel BO4
03:00 Florida Mayhem vs Los Angeles Valiant BO4
05:00 Houston Outlaws vs Los Angeles Gladiators BO4
25 maja
01:00 London Spitfire vs San Francisco Shock BO4
03:00 Los Angeles Gladiators vs Florida Mayhem BO4
05:00 Philadelphia Fusion vs Shanghai Dragons BO4
26 maja
01:00 Los Angeles Valiant vs Boston Uprising BO4
03:00 New York Excelsior vs Seoul Dynasty BO4
05:00 San Francisco Shock vs Houston Outlaws BO4
22:00 Seoul Dynasty vs London Spitfire BO4
27 maja
00:00 Shanghai Dragons vs New York Excelsior BO4
02:00 Dallas Fuel vs Philadelphia Fusion BO4

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Czwarty etap Overwatch League  potrwa do 18 czerwca, zaś jego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SK w finale Adrenaline Cyber League!

W większości brazylijska formacja SK Gaming zdołała w trzech mapach uporać się z Gambit Esports w półfinale Adrenaline Cyber League 2018 i to ona zmie...