fot. ESL

Dziś kolejne mecze Pompy i x-komu w Legends Series

Dziś krajowa czołówka odpoczywa. Nie zagra ani Virtus.pro, ani AGO Esports, ani też Team Kinguin. Nie oznacza to jednak, że polscy fani nie mają czego szukać, bowiem w czwartkowy wieczór w akcji zobaczymy Pompa Team oraz x-kom team.

Pompa Team vs Team Spirit
19:00 (BO2)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Kuba „Markoś” Markowski Pavel „COLDYY1” Veklenko
Bartosz „Hyper” Wolny Dmitry „S0tF1k” Forostyanko
Karol „repo” Cybulski Vadim „DavCost” Vasilyev
Sebastian „NEEX” Trela Dmitriy „Dima” Bandurka
Maciej „destroj” Deorocki Viktor „somedieyoung” Orudjev

W bieżącej edycji Legends Series Pompa spisuje się zaskakująco dobrze. Zespół dowodzony przez Bartosza „Hypera” Wolnego jak dotychczas poniósł tylko jedną porażkę – pierwszego dnia rozgrywek musiał uznać wyższość Nexus Gaming. Niemniej potem Polacy radzili sobie już o wiele lepiej i w najgorszym wypadku remisowali. Dzięki temu obecnie zajmują w tabeli wysokie, trzecie miejsce i mają spore szanse na to, by zakończyć zmagania w czołowej czwórce, która nagrodzona zostanie wyjazdem na lanowe finały. Zanim to nastąpi, piątka znad Wisły będzie musiała poradzić sobie dziś z Teamem Spirit, który z uwagi na napięty terminarz rozegrał wcześniej tylko trzy mecze, ale żadnego z nich nie przegrał! Sprawę utrudnia też fakt, że rosyjsko-ukraiński skład jest w niezłej formie i w minionych tygodniach ogrywał m.in. ORDER, eUnited oraz Swole Patrol.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Pompa Teamem a Teamem Spirit dostępna będzie na oficjalnym kanale ELC Gaming na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.


Playing Ducks vs x-kom team
20:40 (BO2)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Michael „Lemon” Trumpp Karol „tecek” Kapczyński
Cedrik „Cedii” Köhler Krzysztof „stark” Lewandrowski
Marcel „impulsG” de Matteis Krzysztof „Goofy” Górski
Adrian „ADR1AN” Blunck Patryk „Patitek” Fabrowski
Jason „delkore” Müller Daniel „STOMP” Płomiński

Także x-kom nie ma powodów do narzekań. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera zebrali co prawda mniej punktów od swoich rodaków z Pompy, ale jednocześnie rozegrali także mniejszą liczbę spotkań. Zresztą, trzy zwycięstwa i jedna porażka to bilans, którego wstydzić się raczej nie trzeba. A dziś przed nadwiślańską piątką szansa na kolejne punkty, gdyż jej kolejnym rywalem będzie Playing Ducks z Niemiec, czyli jedna z najsłabszych ekip całego Legends Series. Nasi zachodni sąsiedzi wygrali tylko jedno z siedmiu spotkań i znajdują się na szarym końców stawki. Żal będzie więc nie skorzystać z takiej możliwości, chociaż należy pamiętać, że ostatnio Polacy borykać się muszą z problemami natury kadrowej. Nie wiadomo więc czy te zawirowania będą mieć wpływ na postawę całego zespołu, czy też mimo wszystko postawi on kolejny krok na drodze ku lanowym finałom rozgrywek.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Playing Ducks a x-kom teamem dostępna będzie na oficjalnym kanale ELC Gaming na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piast Gliwice z nowym składem CS:GO, w drużynie m.in. lys

Po krótkiej nieobecności Piast Gliwice Esports powraca na polską scenę Counter-Strike'a. Śląski klub od kilku tygodni prowadził nabór oraz testy, dzię...