fot. DreamHack/Adela Sznajder

Rickeh zagra w Rogue podczas DreamHack Open Austin 2018

Na nieco ponad tydzień przed startem DreamHack Open Austin 2018 okazało się, że jeden z uczestników amerykańskiej imprezy wystąpi w nieco zmienionym składzie. Mowa tutaj o Rogue, które na zawodach będzie musiało sobie radzić bez pomocy Anthony’ego „gMd” Guimonda.

Kanadyjczyk zawitał do drużyny na początku lutego, kiedy to pozyskano go z Ghost Academy. Teraz jednak stało się jasne, że do Austin nie pojedzie, chociaż ani on, ani też drużyna nie podali przyczyn takiego stanu rzeczy. To oczywiście wywołało falę spekulacji poddających pod wątpliwość przyszłość 17-latka w zespole. Tym bardziej, że według niektórych głosów jego następcą ma zostać Ricardo „Rickeh” Mulholland, który wspomoże Rogue podczas najbliższego przystanku serii DH Open.

Rickeh pierwsze kroki na zawodowej scenie stawiał w rodzimych Teamie Immunity oraz Renegades. Na początku ubiegłego roku trafił jednak do Counter Logic Gaming, w którym występował przez kolejne osiem miesięcy. Gdy jednak w listopadzie włodarze CLG postanowili wycofać się ze sceny CS:GO, Australijczyk wylądował na bezrobociu. Od tego czasu pozostawał nieaktywny, ale kilka tygodniu temu mogliśmy kilkukrotnie oglądać go w barwach Splyce, które wspomagał m.in. podczas baraży o utrzymanie w ESL Pro League.

W tej sytuacji skład Rogue podczas DreamHack Open Austin 2018 będzie prezentować się następująco:

  • Daniel „vice” Kim
  • Spencer „Hiko” Martin
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Hunter „SicK” Mims
  • Ricardo „Rickeh” Mulholland – zmiennik
  • Matthew „mCe” Elmore – testowany trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś kolejne mecze Pompy i x-komu w Legends Series

Dziś krajowa czołówka odpoczywa. Nie zagra ani Virtus.pro, ani AGO Esports, ani też Team Kinguin. Nie oznacza to jednak, że polscy fani nie mają czego...